bugün

öldürülen adamın emrindeki adamlarından birinin nihal'e "orospu" diye bağırdığında, nihal'in "buyrun benim" dercesine dönüp de adama baktığı pek bir yaran dizi.
final sahnesinde kurşunu havada gördük. mete midir nedir koşa koşa gitti kurşuna yetişti zorla yedi. matrix bokumu yesin olum bizim diziler yetmişlerde matrix olmuş. vay bee.
iyi olacak hastanın doktor ayağına gelir dizisi. aylin tahlil yaptırmaya gitmeyince doktor eve gelir neden gelmediniz demek için.
vay be ne doktorlar varmış eskiden, şimdi insanların suratına bakmadan reçete yazanları görünce...
bu doktorlar bu diziden gitmezse sonercilerin elinden bi kaza cıkar
tey allahım ya bi sonerci olarak diyorum sayın ırmak albunları diziden .
an itibariyle babaanne yedi cüceler taklitleriyle döktürmektedir.
soner kül kedisine bağlayıp ayakkabısını düşürmüştür merdivenlere. şaşkınlıkla izliyoruz.*
en son sezon finalini izlediğim dizi.

fena boka sarmış.

10 dakika süren bakışmalar, fon müziği eşliğinde gösterilen manzaralar, 2 saatimi geri ver oç demesinde ne desin insan?
absürd dram olma yolunda ilerleyen dizi. Son beş bölümdür izlemiyordum bu gece can sıkıntısından bir bakayım dedim iyiki bakmışım baya gülünecek malzeme var.
bugün yayınlanan bölümün ilk üç dakikasıyla matrix'e selam çakmıştır. kurşuna atlayan mete, mete'ye atlayan cemile, cemile'ye atlayan ali kaptan ve nihal'e saplanan kurşun. dizinin yönetmenine sesleniyorum : sen o filmi yanlış anlamışsın!
adam koskoca adam ayakkabısını düşürdü yahu nasıl senaryodur nasıl bir şeydir nasıl bir senaristleri vardır tahmin edemiyorum. resmen izleyici ile dalga geçiyorlar.
"...mutluluğu sadece prensler ve prensesler yaşadığı sürece cadılık hep varolacaktır..."
artık ziyadesiyle zırvalayan dizidir.an itibariyle anne zoruyla açık kalan tv yüzünden intiharın eşiğine sürüklenmekteyim.fox dizileri bide bu dizi ömrümü yedi.
ayakkabımızı bile çekemediler onuda erkekler elegeçirdi .
O değil de şu cemile nin avukatı yok mu heh o aşırı seviyede paul mccartney benziyor yahu. Adamı gördükçe açıp all my loving falan dinleyesim geliyor doğru düzgün izleyemiyorum diziyi.
neydi ne olmuş dizi.
vay anasını sayın seyirciler.
berrin karakterinin iyice sürtüğe bağladığı dizi. hakan adamımsın. işte bu yüzden aşk yalan, sevgi yok zaten. adam ne hale geldi aşk yüzünden.
ismiyle hiç uyuşmayan dizi.
baştan güzel bir diziydi. ama şimdi bozuldu. mete inçi hocanın aşkı çok güzeldi ama inçi hoca öldü. ve dizi bundan sora bozulmuştur. krolin çok kötü bir kadın hem ali yi aldadıyor hemde ali cemileyle görüşünçe kızıyor.
soneri'n aylin'in tokasını ansızın bulduğundaki çöküşü bana ıssız adamdaki diş fırçalığının içinden çıkan tokayla ıssız adamın çöküşünü anımsattı. hatta baya baya aynı sahneler lan.
internetin varolmasına şükrettiren dizi. *
berrin denen kevaşenin ailesini lüzumsuz bir aşk uğruna bırakıp gitmesini anlatan dizi.
lanet, dramatik, psikotik, gothic ve ağır kanamalı bir galoş dizisidir. insanı salak yerine koymayı bile artık aşmıştır. Aynı zamanda, Güzel, ucuz ve marihuanna yı açık ara ile geride bırakmış bir morfin çeşitidir. kutudan daha kaç tane çıkacağını bilmediğimiz bir dizitasy' dir.
bukadar dram ve acıya seyircinin bile dayanamaz olup kanal değiştirmesine sebebiyet veren dizidir aynı zamanda da dizideki karakterlerin hiç mi güldüğü mutlu olduğu bir gün yoktur be kardeşim bukadar olur diye sövdüren dizidir.
kocasını aldatan bir kadının boşandıktan sonra çocuğunu almak istemesini meşru gösteren bir dizi.
Günümüzde türk dizisine adı verilmiştir lakin öyle bi koyar ki zaman olmalıydı adı. (Kanımca)
güncel Önemli Başlıklar