bugün

Demokrasiye aykırıdır.
"Özgürlük" diye bik bik edip türbanlı bacının öpüşmesine laf edenleri anlayamıyorum. Yani sözde inancı için türban takarak toplumun önceleri yavaş, artık hamdolsun hızlı hızlı bir arap ülkesine çevrilmesine katkı sağlayan, etrafındaki açık kadınlar üzerinde "sen iyi müslüman değilsin." algısı oluşturup, üzerlerinde toplum baskısı yaratarak kapanmalarına vesile olan , devlet kurumlarında bir takım avantalara kavuşan, bu bacılarımızın öpüşme özgürlüğü kısıtlanamaz.
Dini inancına göre bir kadının herkese açık ortamlarda değil nikahsız olduğu bir erkekle, kocasıyla bile müstehcen hareketler sergilemesi -ki el ele tutuşmak da buna dahil- yasak olduğu halde, biz bu iki yüzlülüğü görmezden gelip, türbanlı bacı haklarını ölümüne savunmalıyız.
Çünkü demokrasi, kendisine inanan laik kesimin enayiliğinden faydalanmaktır.
Doğru bir harekettir. Sırf türban takıyor diye namus timsali görünenlerin, mini etekli görünce orospu diyenlerin hak ettikleri aşağılamadır. Takıyorsa o türbanı, parklarda sakso çekmeyecek.
öpüşen bir türbanlı bal gibi de eleştirilir. çünkü türban islamın bir simgesidir özellikle bu coğrafyada.. öpüşen çiftler evli olabilir sözüm yok ama evli kişilerde sokakta öpüşecek kadar çılgın değildirler özellikle islamı hakkıyla bilip uygulayan biriyse bu çift.. hani olmaz da olur diye yazdım. dışarıda öpüşenlerin çoğu sevgili-flört durumları.. madem bir şeye inanıyorsun hakkıyla inan şimdi burda herkesin hatası olur günah kavramı var falan gibi demagojilere girmeyeceğim başını açmak mı daha büyük günah öpüşmek mi? islamda günah işlenecekse bile günahı az olanı tercih etmek vaciptir. ama türbanı ne için taktığını bilmeyen asalak sürüsü olduğu için öpüşmek yiyişmek normal geliyor. bakın bir şeyi simgelemek çok şey arz eder. eğer onu takıyorsan sen müslümansındır. ve bunu simgeleyip sağda solda islamın bunu yapma dediğini çatır çatır yapıyorsan bu diğer müslümanlara da haksızlıktır..

bu ince çizgiye dikkat etmek gerekiyor. aşağılamamak ama eleştirmek bence yeridne bir hareket.
türban taktığım için beni sevgilimin dudaklarına dokundurtmadılar.
öpüşüyor diye değil kendisi hiç öpüşmüuormuş gibi davrandıkları için aşağılanıyorlar.
olum git öpüş,seviş bu bizi ilgilendirnez ama kendin gibi değil diye herkese laf söylersan sana böyle söylerler.
hadi bakalım.
Türbanlı öpüşür ayıp olur. Türbansız öpüşür sıkıntı olmaz. Kardeşim ne farkı var. ikisi de kız değil mi? Anlayamıyorum.
dışarda öpüşmek ne anasını satıyım özeliniz olsun aranızda ayrıca dinede bağlamamak lazım.
Çevre zoruyla kapananlar yapıyor bunu genellikle içinde bir orospuluk oluyor bir arkadaşım kendi isteğiyle kapandı kuranı okuyor ve ne yapması gerektiğini biliyor.
saçı açığa ...rospu demiyorlar mı la bu kokaklar ?!

ne öpüşmesi..?! eğsinler kafalarını aşağa, doğru hepsi falakaya !

imam hatipler derhal kapatılsın !

ya olduğun gibi görün,
yada göründüğün gibi ol !