bugün

faşistliktir amk.
mussolini'ye yatıp kalkıp şükretmeleri gerek ki italyan ırkçılığına ait bir kavramı ortaya atıp kendilerine malzeme çıkardığı için. yoksa bunlar kendince hakaret edebilmek için başka ne söylerdi bilmem.

oy bugün de çok foşiksiin caağnıım
göte göt demektir efendim.
görsel
her kesimden insanın yaptığı eylemdir artık. örnek verecek olursak yine ayar yiyesi gelmiş bir tip atatürk'e açık açık şerefsiz diyerek gece gece sinirlerimi zıplattı. konu da neymiş savanora yatı halk açlıktan kırılırken alınmış da atatürk içinde nasıl keyif yapabilmiş? ben de yatı kimin aldığını, nereden geldiğini ve atatürk'ün o yata kaç hafta ayak basabildiğini yazdım. şu an müzede hurda olduğunu sanıyordu en son o derece uzak konuya. sonra çıktı dedi ki ben belli bir ideolojiye saplı değilim herkesi eleştiririm. iyi bakalım dedim osmanlı devletine ilgili birisi olarak dönemin en çok eleştirdiğim şeylerinden birisi olan dolmabahçe sarayı'nın yapımına değindim ve o dönemde halk açlıktan kırılmıyor muydu diye de sordum. işte can alıcı nokta burası. bu laftan sonra yediğim çamur: "faşist, dinsiz, kafatasçı". ahahaha olm yapmayın valla bak. ben bunlardan hiçbiri değilim kaldı ki savunduğum değerler ile bunların alakası yok sizin de göreceğiniz üzere.