Bir yazarla buna benzer içerikli muhabbet ettik az önce. Zamanlama süper. Tek muzdarip ben değilmişim. iyi oldu bu.
Önemsemediğim birisi için değerli olsam nolucak ki. Gerçekten önemsediğim birisine de öyle değilmiş gibi davranamıyorum şahsen ben.

Kendi adıma da hoşlandığım biri bana önemsiz davranınca ben şahsen soğuyup uzaklaşıyorum.
Boşuna eskiler demez "deveye diken insana s*ken yaranır diye"
Ancak günümüzde genelde boş tiplerin yaptıgı durumdur,
gösterecek hiçbir artısı yok umursamaz takılayım çekici veya cool olayım durumlarına inanan bol miktarda loser vardır.
Dünyada güzel anılar bırakmak, kaliteli yaşamak dururken umursamayarak hayatını ziyan eden tiplere acıyorum.
ona ergen tribi denir bazı yerlerde.
çocuklara özgü ilişki analizidir.

kadın ve erkek arası ilişkilere, bir anne ve çocuk, bir abla ve kardeş, nine ve torun, patron ve işçi vb. kırılımlarda bakamamış, yeryüzündeki en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğundan habersiz, hayatın henüz başında olan gariplerim buna inanır ve hatta çevrelerindekileri de inandırırlar.

Beraberlikleri taktik savaşına dönüştürmeyin gerizekalılar!

Blogumu takip edenlerden zaman zaman mailler alıyorum; aşk acısı, aldatılmalar, terkedilmeler, yalanlar... hey allahım nelerle karşılaşıyorum. sevgiliyi kendisine bağlamak için bi takım sinsi planlar, yok ararsa açmamlar, planı olmadığı halde totodan plan uydurmalar vs. hele ki blog söz konusu olduğunda bazen dijital tırnaklarım olmadığı için geriliyorum; yorumlarda eski sevgilisine giydirenler, tüm özelini genele dökenler...

ülkece kıçı başı dağıttığımız şu günlerde özellikle kızlara özgü bu saçma taktiksel tavırlar yüzünden erkeklerin de ayarı bozuldu. abimiz, dayımız, kardeşlerimiz var durun da!
herzaman herkese tutmayan önerme. bazı insanlar kendilerini özel hissetmek için ilişki yaşarlar. umursamaz davranmak başkasına kaptırmayı göze almaktır.
4s kuralı. sikersen sevilirsin seversen sikilirsin. sikine takmayıp, ipine sokacan sadece. bak nasıl köpek gibi koşuyor peşinde.

(bkz: 4s kuralı vs fizik kuralları)
seven sikilir siken sevilir kuralını akla getiren önerme.
4s kuralının ayrılmaz bir parçasıdır.

Halbu ki sevgilide konuk oyuncu intibası yaratmak lazım. Her an çekip gidebilecek gibi. Bunu da hiç anlamam yahu. Çekip gidecek gibi olmak da çözüm değil ki. O zaman da sabreden taraf intikam planı yapıyor içinden. Ve sevgi bir ego savaşına dönüşüyor. iki ucu boklu deynek!