bugün

Duyar oğlu duyar hareketi. Ağzı olan konuşuyor şu devirde bu nasıl bir iştah ben anlamadım ki arkadaş. Kimse memnun değil halinden hayatından. Bu nedir ya böyle, O kadar yüzyıl dönem varken nasıl bi döneme düştük biz? Azılı bir y kuşağı olarak durup bir kaynağın nedenini sorgulamadan uyumayacağım bu gece Buyrun sohbete.
patates gibi kafaları çok da ciddiye alamıyorum maalesef.
az once izledigim sitemkar eczaci kadindan sonra dusundugum seydir. cok enteresan kadin sitem ediyor covid-19 bulunan hastalarla surekli muhattap halindeyiz yok maske sattirmiyorlar yok sig dusunceli insanlar efendime soyleyeyim biz bilim insanlariyiz laboratuvarda dirsek çürüttük ilaclar urettik vb... ablacim ben mi sectim sanki bu meslegi sectiysen yapacaksin nedir yani kamerayi acip car car car insanlarin kafasini sisiriyorsun. memnun degilsen insanlarla ugrasamiyorsan birak meslegi köyüne dön..
valla bence insanlar eskiden de memnun degillerdi hayatlarindan. tek fark eskiden memnun olmayanin dusunecek cok vakti oluyordu ama sadece kitaplara anlatabiliyorlardi dertlerini. simdi eline al telefonu ne derdin varsa anlat iki dakikada.

demek istedigim hayat mutlu veya memnun olunacak bir sey degil. yasantimiz boyunca dertlerin mahkumu olacagiz. kasmayin yani o kadar.