bugün

Bu borçlar senle beraber mezara girer arkadaş. Arkandan da reddi miras verirler beraber gömülürsünüz.
bu ülkede deden eben zengin değilse yani çıktığın yer, eee evlendiğinde fakirse ki n.ş.a öyle olur yani fakfakirsin derler. para parayı çeker oda yoksa biraz şans mı kader kısmet mi diyelim artık yoksa. garibin cebi hep delik yok şöyle girişimcilik yok böyle girişimcilik onlar anca yurt dışında olur bu ülkede pegasusun sahibi çıkmış girişimciyim diye anlatıyor tamam iyi bir iş yapmış olabilir ama bir inşaat işçisinin,pazarcının ya da tır şoförünün oğluydum çok çalıştım kafa patlattım birazda şansım yaver gitti dese o zaman gerçek girişimci denir. yoksa her ay sonu eksi olur hele şu zamanda bu maaşlarla. şimdi biri araba satıyor düşeş piyasanın 10 bin altına teklif ediyor ya da daire 60 bin altına veriyor. mesela 65 bin tl lik bir ticaretten 500 bin tl ye yakın kazanacaktım parayı denkleştiremedim borç istedim kimse vermedi sonra kazanılacak parayı duyunca ya verirdim ayağı. ayağımı yorganıma göre uzattığım halde liseden beri çalışıştığım halde hep borç ödedim neyin var derseler bir ceketim var yani.
13 yıldır sürekli kredi çeken biri olarak doğru dediğim durum.Ev alalım,araba alalım,kyk borcu derken kredi şampiyonu oldum çıktım ama ödeyecek gücüm var şükür.
120 bin borcum var ..

Takmıyorum..
Bugün bi 50 bin kredi için başvurdum yine bakalım..