bugün

Halbuki kas kafalı zihniyetle yetişmiş olsaydı bırakın bir kişiye hayat verebilmeyi evinden dahi çıkamamış olurdu.
ilk yardım gibi zaruri bir konuda bilgili olmanın ne derece önemli olduğunu bir kez daha gösteren önemli bir olaydır. islamda bu nevi bazı zaruri hallerde hastaya yardıma cevaz (izin, ruhsat) vardır.
benim izlediğim bir insan bir insanın hayatını kurtarıyor. kapalı, açık, türk, arap, siyah, beyaz ne farkedecek.
Haber siteleri dahi suni solunumlu resmi haber kapağı yapmıştır.

Buradaki yorumlar da ortada.

O kadın kadar insan olamamış insancıklar..
ilkyardım bilgisine sahip,duyarlı bir kadın.
bu başlığı sırf prim kasmak için başörtülü diye belirterek açman da.. neyse.
insan olmanın,
insan yardımlaşmasının,
can kurtarmak için ayrımcılık yapılamayacağının,
ve en önemlisi kadın - erkek ayırmadan,
tüm insanların eğitilmesinin ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğunun
çok net belgesi.

not: bedevi bokunda boncuk bulduğunu zanneden örümcek kafalı yobazlara kapak olsun.
Ölmek üzere olan babanız olsa böyle konuşmazdınız.
Allah razı olsundur.
gelen ilk yardım personeli de türbanlı. bugün başörtüsüyle kapatıp müdahale etmeye çalışırlar, yarın Afganistan gibi oluruz.
Care bears in bulut sarayına girmeye hak kazanmış kişi. Siz şimdi dalga geçiyosunız ama o çoktan bissürü gökkuşağı kaydıraktan kayıyodur.
bu konuyu dini meselelere çekmek şerefsizliktir onursuzluktur akılalmaz şekilde insanlık dışı kalmışlıktır konuyu bu şekilde haber yapmak mesleki değerlere de tecavüzdür hakarettir inançsız bir yazar olarak burada okuduklarımdan utandım yerin dibine girdim.