bugün

2000 yılında beri israilin şehit ettiği 1400 çocuğu nereye koyalım. altını çiziyorum çocuk.
kuduz köpek oldukları için.
o gençler filistin toprakları üzerinde kacak yapılan apartmanlarda ikamet ediyor. yani bu çocuklar kendi topraklarında değil ve verilebilecek en iyi mesaj buydu filistinliler tarafından. 3 çocuk öldükten sonra normal bir israilli bir aile oradan ev alabilir mi? sanmıyorum.
umrumuzda olması gereken bu savaşın nasıl bitirileceği olmalı. Yoksa israilli ya da filistinli çocuklar ölmeye devam edecek. Bir taraf siyonizm de diretiyor, diğer tarafsa islamda. Bunlar olduğu sürece ortadoğu da kan durmayacak. Üzülerek söylüyorum, evet.
buradaki taşak esanslı elemanların umrunda olup olmaması pek de önemli değil aslında. israil o çocuklar için şu dakikalarda cayır cayır döşemiyor mu gazze'ye döşüyor, daha da döşemeye devam etmeyecek mi, edecek. o halde problem yok.
Bir strateji uğruna dünya üzerinde ki herhangi bir çocuğun öldürülmesi doğru kabul edilebilir mi?

Asla kabul edilemez. Savaşında kuralları vardır ve gücünü zulmetmeye kullananlar er yada geç karşılığını bulacaklardır.
kim demiş umurumuzda olmadığını? asıl sizin umurunuzda değil bunlar. ortadoğu'da emperyalistlerin zekerini yaladınız yaladınız, adamların yumurta dölleyecek spermi kalmadı orgazm olmaktan, şimdi de çıkıp hümanistlik taslıyorsunuz burada. anti semitizm müslümanların gündeminde asla olmamıştır. bu hristiyan avrupa'nın meselesidir. hristiyanlar, hazreti isa'yı öldürenlerin yahudi olduğuna inanırlar ve yahudileri sevmezler. yahudileri dünya denize dönerken onlara bizim ecdadımız sahip çıkmıştır. hazreti ömer devrinde yahudilerle müslümanlar, beraber roma ordularına karşı savaşmışlardır. biz yahudilerden niye nefret edelim? biz meşrebine göre insan ayırmayız. bizler, anti siyonistiz. siyonizm, kapitalizm ve modernizm; emperyalizmin yanında gelen paket ekollerdir. siyonizmi yıkmadan, emperyalizmi yıkamazsınız. siyonizmin kalesi neresi? israil. işgalci israil'in yok oluşu, emperyalizmin ortadoğu'daki kalesini yerle bir etmek demektir. israilliler ülkelerini kurarken bölge halkından izin aldılar mı? siktirip gitsinler amerika'da kursunlar küçük ülkelerini, bize ne bundan? beyzadeler gelecek diye, yüzlerce yıl boyunca adaleti dağıttığımız kutsal topraklarımızdan vaz mı geçeceğiz?

neyse, onu bunu bırakın da, ben size bir şey anlatayım:

şimdi bir tahlil yapalım. hamas neden terör örgütü olarak anılıyor da, israil asla böyle nitelenmiyor?

devlet de nihayetinde örgütlenme biçimi değil midir? ''örgüt'' dediğinizde kastettiğiniz imge, aslında devleti de kapsar.

israil'in teröristçe eylemlerinin hiçbir zaman kınanmaması ve sadece hamas'a odaklanılması, israil'in emperyalistlerin izniyle kurulmasından kaynaklanan bir ''devlet olma'' payesine mi verilmeli, yoksa islam ve müslüman düşmanlığına mı? aynı adamlar gezi olaylarında biber gazı suç olsun diye ağlar ama...

''efendim, hamas füze atıyor, israil karşılık veriyor...''

hayır.

israil islam dünyasının kalbine bir hançer sapladı, bunu çıkarmak için müslümanlar uğraşıyorlar. fıkıh kitaplarında bir tabir vardır, ''savaşta'' der kitap, ''düşman atmadan alevli ok atmak mekruhtur''. neden? zira sivillere isabet eder, ya da gider olayla ilgisi olmayan çiftçinin tarlasını yakar falan... ekler kitap: ''düşman atar ise misli ile karşılık vermek caizdir''.

islam dünyası ne yapsın? ''misli ile'' dahi karşılık vermesin mi? adamlar gökten ölüm kusarken, el yapımı füze denize düştü diye, hava harekatı başlatırken, suçlu yine hamas olsun, müslümanlar olsun, filistinliler olsun...
3 israilliye 68 filistinli , yarısı kadın ve çocuk.

bu o dünyaya çıban yahudilerin umurunda mı?
öldürülen bu 3 israilli genç için brother's keeper operasyonu düzenlemişti idf ve 477 şüpheliyi tutuklamıştı. bunların 12 tanesi üst düzey hamas teröristi, 332 tanesi hamas alt kadro ile 133 hamas sempatizanından oluşuyordu. ancak hala bu gençlerin infazından sorumlu 2 kişi aranıyor.
arap seviciliği yüzündendir.

arap'tan başka hiç kimse umurlarında değil bunların.
Butun israil aynı boktur.Yahudiler bu dünyada ki tek lanetli millettir.Butun büslümanlar bunu bilir.Gereksiz konusmayalım.
Elimizden geldigince seviniyoruz iste. Daha ne olsun.
artık insanlıktan çıkmış yobazların anlayamayacağıdır. adam bakkalındaki kolaları alıp lahama döküyor bu adamdan anlamasını bekleyemeyiz zaten.
videoda plajdan israile roket atan cocuklar gösterilmektedir.

http://www.liveleak.com/view?i=da5_1406350379
evet belki tüm yahudiler bu saldırıyı desteklemiyor ama zaten yahudilik inancinda (değiştirilen tevrata göre ) yahudilik dışındaki tüm dinleri yok etmek var onlar da dininin bunu gerektirdiğini bildiği halde hala yahudiler.

ve hamas bir terör örgütü değildir. ne yani şimdi türkiye'ye başka bir ülke saldırdığında türkiye buna cevap vermeyecek mi eğer cevap verecek olan kesim terörist ise ben i teröristlerin başını çekiyorum.

vel hasıl kelam allah yahudilerin başına yeni bir hitler nasip etsin.
hamasın kendi ilan ettiği ateşkesi bile bozması ve israil tarafından yapılan ateşkes çağrılarına cevap vermemesi hamasın da bu olaylarda israile göre çok daha az olsa da suç sahibi olduğunu gösterdiğini belirtmek gerekir.
israilin umrundadır, bu da yeterlidir, gereken kişilere hakettikleri rot balans ayarı yapılmaktadır.
umrumuzda değiller çünkü alayının annesini sikeyim. yahudiler bile israilde yaşamıyor artık siyonist politikalardan ötürü.
yahudi hezeyanı.
Umrumuzda değildir. şehit edilen gazzeki çocuklatir kimse konuşmuyo yaw ayıptır ayıp.