bugün

ülkemize 1980 lerin başında başlayan ve en büyük problemimiz olan terörü getiren 55 000 kişinin -bebek- katilii ülkeye sayısız zararı dokunan ve bölücü eylemlerin bir numaralı sorumlusuna orospu çocuğu gibi hafif bir hakareti kaldıramayan ve bunu yasaklayan sözlük. bu konularda başlık açmadan önce iki kere düşünün müş. düşündüm amına koyayım düşündüm. orospu çocuğu diyemicek miyiz şimdi biz bu orospu çocuğuna aklım almıyor lan.

şurada da dediim gibi (bkz: moderasyonun fb akp ve pkk yalakalığı/#24725063)
orospu çocuğu demek 1 kişiyi kapsadığından daha geniş kapsamlı bir küfür bulmak gerektiğini belirten bir uygulama olarak görmekteyim. güzel uygulama bence.
anasının doğurmayıp sıçtığı leş piç diyelim apo piçine.
Sikerler öyle sözlüğü, tescilli orospu çocuğudur.
yoktur öyle bir sözlük. bakın söylüyorum, orospu çocuğu abdullah öcalan.
orospu çocuğu abdullah öcalan. oluyormuymuş.
uludağ sözlük değildir. zira apo denen katmerli orospu çocuğuna burada rahatlıkla katmerli orospu çocuğu diyebilirim. hatta kıdemli orospu çocuğu ve hatta kıdemli kademeli orospu çocuğu da derim. dedim de amına koyim.
(bkz: orospu çocuğu denince akla gelen ilk isim)
öcalan denince zaten bilgisayar basından orospu çocugu denmektedir.
ifşa etmesenize adamı.
valla zaten benim google'da apo yazınca bunu mu demek istediniz kısmına orospu çocuğu yazıyor, word belgesine orospu çocuğu yazınca direkt apo olarak çeviriyor, cep telefonum t9 da iken önerilerde direkt orospu çocuğu apo yazzıyor.. sözlükte engellemişler çok mu amk..
öcalana orospu çocuğu demenizin yasak olması gayet doğal.
unutulmasın ki; uludağ sözlük yazarları olarak orospulara ve onların çocuklarına hakaret etmemiz her şeyden önce bir insanlık zafiyedir.
vay, o.... çocuğu var.
Sözlüğü ve yazarı yasal yönden zor durumda bırakacak başlık ve entryler siliniyor.ondandir.

Sayın öcalan diyeceksiniz.
Sayın orrrrrooooossspuuuu çocuğu öcalan diyemezsiniz (!)

yersen.