bugün

marjinalliğin dibine vurmaktır. asıl olan şudur;

görsel
montla alınmalıdır.
tam bir marjinal eylemi. çok garip bişey. olur mu lan öyle şey? cehape zihniyeti hep bunlar. ha bi de faiz lobisi.
herkesin denemesi gereken müthiş olay. sanırım bu bir devrim olacak. bundan bi 50 yıl sonra takım elbiseyle duş alan kimse kalmayacak.
takım elbiseyle duş almanın yerini tutmayan eylem. yapmayın olm böyle marjinallikler. duş lobisinin oyunları bunlar.
bir de duşta işeme eylemi vardır ki mükemmeldir...

işemedim diyeni buradan takdir ediyorum...

bu arada evet, işemişliğim vardır.

edit: ulan insanlar yaptıkları şeyleri neden id bölgesine atıp ya da yapacakları şeyleri, yapmak istedikleri şeyleri diyelim alenen söyleyemezler, özgür olma hissi ne güzel yahu.
akıllara Karahanlı'nın oğlu olduğunu öğrenince takım elbise ile duş alan Polat Alemdar'ı akla getirmiştir.
çıplak alınabilir ama çırıl da çıplak sa alınamaz.... hem çırıl da kim amk...
yanlıştır. en doğrusu, en kalın kışlık kıyafetleri giyip öyle almaktır.
görsel
(bkz: bir de kese atsaydın).
eğer koçtaş'tan duş ekipmanı almaya gidiyorsanız sakat bir harekettir.
Şovalye zırhıyla almak varken neden yapar ki bir insan bunu. Giy çelik zırhını sabahlara kadar su dökün ama yok illa ki soyunacak.
anormaldir.
çırılçıplak duş mu olur amk şahsen ben röpdöşambrımı giyip öyle duş alıyorum.
çırılçıplak bebekli anneli duş alıyorlar.münafıklar.duş dediğin abdesttir.abdestte gran tuvalet alınmalıdır.yoksa bütün çocuklarınız allahsız olur**.
zaman zaman yürek yiyip anti depresanımı alarak anca yapabildiğim çılgınlık ötesi şey.

uff ya yazarken ellerim terledi. vuffff11!!