bugün

sinir oluyorum efendim,

kıskançlıkla ilgisi yok, tamamen gereksiz ve paranoyakça bir tutum olduğunu düşünüyorum

elimi atsam ellisi olmasa da böyle bir çifti kıskanacağıma cigulinin müzik kariyerini kıskanırım daha iyi

facebook bir kişinin oluşturduğu profildir.

siz iki kişi bir profilde idare ediyorsunuz

sıkışmıyor musunuz?

ikiniz bir kişi mi ediyorsunuz?

veya ayrı facebook hesabı açsanız elinizden mi alacaklar aşkınızı

gelin yol yakınken geri dönün

2 kişinin ortaklaşa kullandığı facebook değildir.
moronlardır.
orospu ruhlulardır. pazarlıyorlardır kendilerini... ya da buna benzer bir şey...
çift olmanın tiksinç bir evresinde yaşamaktadırlar.
gösteris meraklisi cift
ciddi anlamda güven problemleri vardır. yemesinler kimseyi.
biri diğerine gelen arkadaşlık tekliflerini kıskanıyordur. sevgilisinin yanında göreceği bir erkek/kız ismi bunu önleyebilir düşüncesindedir. halbuki alakası yoktur yani. ben kollarıyla kız arkadaşını sarıp sarmalayıp ayağının ucuyla başka bir kızla oynaşan insan evladı gördüm. yapan her türlü yapar. çifter çifter açmayın şu hesapları. hasanı arıyorum beyza-hasan çıkıyor ayşeyi arıyorum fatih-ayşe çıkıyor. bazen iki kız veya iki erkek ismi birden çıkıyor. onlar da mı lan??? oha şimdi aklıma takıldı bak.
kızın oğlanın soyadını kullandığı facebook hesabıdır sarmaş dolaş fotograflar koyup insanı sevgiliden soğutan itici çiftlerdir.
yıvış yıvış, böyle mığıl mığıl, saçma sapalak bir çifttir.
bunlar, birbirlerine asla isimleriyle hitap etmezler efendim. aşkitom, tavşanım, böcüküm hep.*
ayda 5bin sms yetmediği için 10bin sms yaparlar.
bunlarla varya bir yere oturmaya falan da gidilmez. birbirlerinin şımarıklıklarını falan anlatırlar hep, çok fena kitlerler.

velhasıl uzak durulması gerekir.
kırk yıllık arkadaşınla konuşmaya başlıyorsun. hiç tanımadığın sevgilisi cevap yazıyor.
(bkz: yapmayın gençler)
ileride evlenmeyi düşünen çiftlerin facebookda hayali çocuk hesabı kurması kadar saçmadır.*

http://www.facebook.com/p...le.php?id=100002430789964 bizim kız lan bu.
evlenseler, facebook da kamerayla ekrana, ortak boşalacak çiftlerdir.
bi b*k yaptıklaarını sanan ergen gençliğin lüzumsuz işlerinden biri.
Sevgilisinin ismini parantez içinde kendi isminin yanına yazanlardan daha beterlerdir.
şifrelerinin, çıkmaya başladıkları günün tarihi olması muhtemeldir.
ortak facebook hesabı açan çift; çok uzaklara gidin! tabiki de el ele tutuşabilirsiniz.
Atmosfere zararı olan iki sığırın en azından face book'a zarar oranlarını yarı yarıya düşürmesi eğilimidir.
Ayrıldıktan sonra, evlilikten sonraki çocuk gibidir. Şifre paylaşılamaz, dondurmayı da göze alamazlar.
saçmalık ötesi birşeydir bu. insanlar her na kadar sevgili yada evli de olsalar bireydirler.
güncel Önemli Başlıklar