bugün

Liseli ergenlerin bı dönem bayıla bayıla izlediği diziydi şüphesiz hele o tekerlekli sahne neydi öyle aq sjsjs..
arabistan'da gömlekleri satışa çıkmıştır ;

görsel
Cennette huriler, şaraptan nehirler olduğu gibi rakının da olması normaldir. Bence rakı sahnesi gayet yaratıcı olmuş.
görsel

Ahiret'te rakı temalı sahne ile boş dizi olduğunu bir kez daha kanıtlamış olan dizi.
Bok gibi bir diziydi izleyen adamın beyni olamaz.
Bugün bitiyor galiba değişik bir diziydi.
2. SeOn 5. Bolumden sonra biraktim.
Herkes geri canlandi amk.
görsel
(bkz: çukurun mehterden ahmet kayacılığa geçişi)
hayatında bir bölüm çukur izlememiş güzel insanlar..
Bir an önce bitsede kurtulsak denilesi dizi.
YENi sezon fragmanlarını izledim. Fragmanda yamaç yakın mesafeden göğsünden 2-3 kurşunla vuruluyor.

Yıl olmuş 2020, adamlar aynı clickbait ile yola devam ediyor. Cumali kardeşini öldürecek olsa 1.5 metreden vurmayı başarmayacak mı.

Bu korona süreci dizi detoksu yapmak için çok iyi oldu. Diziler başlayınca izlemeyeceğim.
görsel

Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelen fenomen dizi ‘Çukur’a 3. sezonunda sürpriz bir isim dahil oluyor.  Her bölümü takipçileri tarafından heyecanla beklenen dizinin oyuncu kadrosuna Barış Arduç katıldı.

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek senaryosu gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle dikkatleri üstüne çeken ‘Çukur’un kadrosuna katılan Barış Arduç bundan önceki rollerinden çok farklı bir karakterle seyircinin karşısına çıkacak. Başarılı oyuncu Koçovalılar’ın büyük düşmanı Çağatay Erdenet’in küçük kardeşi olarak hikayeye dahil olacak. Arık Böke Erdenet’in gelmesi ailede kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.
izleyenlerin acilen sınır dışı edilmesi gereken dizi.
Önereceğim tarzda bir dizi değil başlangıçta güzeldi fakat gittikçe konusu aksiyon dram olan dizi (kiralık aşk ,kiraz mevsimi,) kıvamına geldi bir süredir de ergenler tarafından yazılan bir dizi olarak görüyorum sadece 15dk izlenebilecek yerleri var oda Aras Bulut sayesinde oyunculuğu güzel fakat dizide harcanıyor.
Aşk bile cekemiyorlar hiç izlemeye gerek yok.
Yapamadıkları işle uğraşıyorlar boktan
Sahne geçişlerinde gösterdikleri duvarlarda depremle ilgili mesaj içeren yazılar var. Takip eden birisi değilim. Bazen bulunduğunuz ortam gereği tv açıkken bakıveriyorsunuz. Bu ince göndermelerini beğendim.
bir bir iki iki diye giden müziğin ismini çok merak ettim.
bu azer ile karaca arasında bir beraberlik olabilir mi bilmem ama bence olacak gibi.
yalnız çağatay reis diziye müthiş bir şekilde girdi.
mahsun'un döndüğü de iyi oldu.
Nejat işler için bir süredir bıraktığım diziye geri dönüyorum.
"Bırak sen yapmacık dizileri de, halkın önüne o bebek katilini niye çıkardınız onu söyle"
Diyememiş mi biri?
"Lanet bir dizi var Çukur diye. Bir de Adana Sıfır Bir... Bu diziler çocuklarımızı zehirliyor. insanımızı kültüründen uzaklaştırıyor. Çocuk ve gençlerimizin yönünü hayra, doğru işlere döndürmeliyiz. 5 vakit namazda okunan gibi sırat-ı müstakime döndürmeliyiz"

-Süleyman Soylu.
ilk sezonunun da son sezonunun da içine edeyim.
dizi ilk sezondaki tadı vermiyor. bir hayli bozmaya ve aslında tekrarlara düşmeye başladı. ne yazık ki en kaliteli türk dizilerinin bile ömrü 1 sezon.
gerizekalı kitlenin salya döke döke izlediği zeki kitlenin umrunda olmayan internet dizisi.
bu diziyi izleyenler, zamanında belli başlı yayınlanan son derece kaliteli dizilerden yoksun bir kitledir evet.

(bkz: uçurum)
(bkz: ezel)
Senaryonun şu şekilde belirlendiğini düşündüğüm dizidir;

Senarist “yov bu kez de arabalarla gelin sete” der, bir araziye geçip,
“Sen şöyle şuna ateş et ama ölmesin, o da sana ateş etsin ama ölme. Hadi bakayım koçum.”

Diyip yerine geçtiğini düşünüyorum.