bugün

yaygın bir şekilde taraftarların vakitsiz şekilde geçici gerizekalılığa maruz kalması durumudur.

herkes üstüne alınmasın, maç sonu magandalık yapan, rakip taraftar döven, sağın solun camını çerçevesini
indiren, olur olmadık her türlü küfrü eden çakallardan bahsediyorum ben. bunlara desen "e terörist sempatizanları da sağa sola zarar veriyor, ne farkın var ?" büyük ihtimalle soruyu sorana sille tokat girişirler.

abicim çok iyi çok güzel, taraftarsın, takımını destekliyorsun fakat anlamadığım magandalık niye ? mallaşıyor musunuz ne oluyor yahu ? geçen gese febe maçı sonrası fenerli bir kadına tekme tokat girişen magandalar var. haberde "futbol teroristleri" yazdılar hak verdim.

önemli maçlardan galibiyetle ayrıldıktan sokaklara iner insanlar, sevinirler felan. aradan bir embesil çıkar havaya ateş açar. aaa ne oldu ? yanlışlıkla gencin tekini kafasından vurdu, çok güzel kutladın galibiyeti ibne herif.

"x takımını da taraftarının da anasını bacısını sikerteyim." diyen adamları tanıyorum, anaları babaları bizzat o takımın taraftarı. öyle görünüyor ki maç sonra analarını babalarını kesen de çıkar yakında.