bugün

varoş olmaları, sabah kahvaltı yapmadan evden çıkmaları, diş fırçalamamak, vücutlarının leş gibi kokması, yaz kış bere takmaları, çomar gibi giyinmeleri.
(bkz: böyle başlıklar açmaları)
Nerede bedava bir şey var oraya saldırmalarıdır. Makarna, kömür derken demokrasi için çorba dağıtdıgını duyunca hemen koşturmuşlar haliyle.
görsel

Edit: aslında adamların suçu yok, bunları alıştıranlar belli. Mitinglerde döner ekmek dağıtırlar ki doner ekmegi duyan da gelir kalabalık gözükür. Adamlar parayı kullanmayı biliyor.
Ayrıştırın ahmak sürüsü. türk kürt yetmedi akp chp yetmedi şimdide bi kesime çomar öbürüne putperest diye ayrıştırın. ne geçiyo elinize. sokakta gördüğünüz ekmek aldığınız selam verdiğiniz dert paylaştığınız adama çomar deyince ne geçiyo elinize. Eskiden çok şey mi istiyoruz biraz düşünce derdik. çok şey istiyomuşuz farkettik. o putlaştırdığınız düşüncelerinizle aydın yaşantınızla yaşamaya devam edin. cünkü gözünüz değil kalpleriniz mühürlenmiş sizin. asalak gibi yaşayıp etrafınıza öfke saçmaya devam edin. yazıklar olsun.
gelişime ve kendisini geliştirmeye tamamen kapalı olmalarıdır. algı tamamen kapalı yeni bir şeyler öğrenme istekleri yok kendi fikirleri yok hep reislerinin fikirlerini savunuyorlar ama çok komik yapıyorlar bunu. misal adam sabah ak dediğine akşam kara diyor bunlar hala ak diyorlar *
Sakallı ve türbanlı olurlar.
bu nasıl bir ruh halidir.
içinde yaşadıkları milletin çoğunluğuna düşman olmak.
bu nasıl bir kibir ve enaniyet
şeytan aleyhi lane gibi.
görsel
bu der noktayı koyarım.
akapeli olmaları.
avrupa ülkelerindeki patlamalarda ölen insanlara -iyi olmuş kodumun gavuruna- düşüncesinde olmaları.
Amin demeleri. Yağan kemik de görmedik zaten.

Not: müslümanları tenzih ediyorum. Benim meselem bi it oğlu itle.
"Atatürk ingiliz ajanıdır" demeleri.
Kitap okumazlar (kendi kitaplarını dahi), bilim/sanat gibi şeylere para harcamazlar ama plazma tv ve koltuk takımı için 5 sene borç öderler, ahlak, vicdan yoktur, hayvan sevgisi yoktur, öyle sorgulama, araştırma, yeni şeyler keşfetme falan hiç yoktur.
dinsiz,kitapsız,ahlaksız,ağzı bozuk,aile terbiyesi almamış, insanları aşağılayan,hakaretten başka birşey bilmeyen,müptezel tipler olmaları.
bakın allah'sız demedim
inanmasalarda onlarıda allah yarattı.
ama bir iyilikleri var
onlara bakıp bizi böyle yaratmadığı için rabbimize şükrediyoruz..
inatla sığır kalmakta ısrar etmeleri..
inatla düşünmemeleri..
kavramları özenle çorbaya çevirmeleri..
tankın önüne yattıklarında tank durursa "tankı durdurdum" derler. ilginç, oysa tankın içindeki adam tankı durdurmuştur.
çomar olmalarının farkında olmamaları.
dinsiz ,kitapsız, imansız,kutsalsız, şerefsiz ve haysiyetsiz olmaları.
2010 model doblo sahibi olmaları.
Aslen doblo tuğra edition sahibi olup bmw,mercedes gibi premium otomobil markalarinin forumlarinda küçük hacimli motorlara bok atmaları.
Artık gerçekten tahammül sınırlarını zorlamaları .Ben bunların gerçekten başımıza Ahir Zaman fitnesi olarak yollandığını düşünüyorum Yaradan tarafından .
kalabalıkla kurt, tek başınayken köpek olmaları.
tarık akan gibi bir sanatçının ölümüne geberdi kafir yazmalarıdır. bunlardan daha tehlikeli, daha rezil bir kitle olamaz ya allahın pislikleri.
kendi işlerine gelen şey inandıkları tüm değerlere karşı bile olsa gönül rahatlığı ile kabullenip sineye çekebilmeleridir.
Otobüse şortla bindi diye suratına tekme atıp bayıltmak. Çünkü namus bekçisi her biri, kendi eşini kızını tutamayıp bi başkasına el ayak kaldıracak kadar terbiyesiz, ve aynı zamanda yobaz ve şeriat düşkünleri.