bugün

bir kaç görüşme ve sohbet sonrasında sanki yıllarca tanıyormuşcasına triplere giren kızdır. ilginç bir kişiliktir.
sıcak kanlı kızdır , kendini çabuk sevdirir yanında rahat sohpet edebilirsin , kendini kasmaktan konuşamayan kızlara görede daha hanım hanımcıktır.
bir de bunların samimi olup direk trip atmaya başlayan modeli vardır. Yatay geçiş ile geldiği eski okulunu anlata anlata bitiremez. Çay ısmarlatmaya çalışır.

(bkz: kezban)
Fazla samimiyet ana baba haric hayirli degildir.
kesinlikle ama kesinlikle kezban değildir. benim bu tür kızlarda çözemediğim insana dejavu hissini çok sık yaşatıyorlar.
cok cabuk samimi olmasi yetmiyormus gibi, tatlim, canim, cicim gibi hitap sekillerini de ardi ardina siralayabilen kiz model.
cana yakın kızdır.
facebook'ta fotoğraf yorumlarına "bitanem.." diye başlayan kızdır.
sevdiğim kız tipi. kız dediğin samimi olur.

öyle uzak uzak durmaz. ara sıra konuşmaz, hep konuşur. hatta seni bile konuşturmaz.

arkadaş olunabilecek, ama gelecek düşünülmemesi gereken kız tipi.

not: bekaretinden bağımsız olarak yazdım gençler. anlayın diye açıklama yapıyorum: samimi olan çok konuşur, bir ömür çekilmez.
Engelleyemediğim hastalığımdır. Hayır kızım, b.k mu var herkesi kendin gibi sanıyorsun. Mimleme delisi olan bir toplumda, kadın erkek demeden 40 yıllık dostmuş gibi davranıyorsun. Neyse öğreneceğim efendiler, öğretecekler.