bugün

psikolojisi bozuk olmayanlar delidir aq.
herkesinki biraz bozuk. ama çok bozuk olan ve az bozuk olan olarak ayrılıyor.
Kimin bozuk değil ki.
psikolojim servet-i funun donemi gibi her seyden nefret ediyor sevgili Sözlük.
Hayatımdan tiksiniyorum sözlük evet.
sözlük ahalisine bir itiraftır. he bu sizin umrunuzda mı değil ama içince böyle herkesi karı kız kesmeye çarşı iznine çıkmış asker arkadaşı gibi hissediyorum. hadi eyv.
görsel
belli.

(bkz: psikolojim çok bozuk)

allah yardımcın olsun.
Evet yine ben yine saçma sapan bir şey için psikolojim bozuk. Cam kenarı olan koltuğuma bir teyze oturmuş ve ben saygısızlık olmasın diye koridorda gideceğim. Yaşıtım birisi olsa beş kere kaldırmıştım yerinden.
Camı açınca serinledi ortam dünya varmış be. Sabah kesin linç yiyeceğim ama olsun.
bir daha düğünlere gitmemesi gereken yazardır..

düğüne de mi gitmeyagh..
Ankaradayım düğün evinde. Çok kalabalık bir ortam da uyumaya çalışırken uyumuşum. Ve gece bir sürü kişi yorgan örtündüler üşürüz diye pencere bile açmadılar. Bende Antalyalım kardeşim biliyorum sıcağı. Ankara çok soğuk yayla gibi ya diye havalara girmedim. Ama girenler yüzünden böyle oldu.

Sonuç olarak bir uyandım sucuk gibi olmuşum. Zaten iki kişi yatıyoruz. Koktuk öyle bir yakıyor ki. Arkadaşın annesi rahat edelim diye yorgan sermiş ondan olsa gerek.

Kalktım bi tane cam açtım önünde bi tekli koltuk var oraya oturdum. Uyku maceram bir saat sürdü. Millet foşur foşur uyuyor ben yanıcam.

Ha bu arada cam açtığımı gören bir kişi kalkıp hamile birine ekstra örtü örttü. Vallahi çok psikolojim bozuldu gece gece. Zaten Yorgunum böyle uyuyamayınca sinir oluyorum.