bugün

eli işte aklı oynaşta olan yazar.
kafadan herhangi bir entry seçilir ve özel mesaj kutusu yanar. evet bunu sözlükte çok yaparlar.
Sözlükte tanışmak için başvurulan yollardan biridir. Sataşmak içinde bolca kullanılır.
Benim de başıma gelmiş olandır. Ben de sadece bana oluyor sanıp, kendimi özel hissetmiştim.
yazarların attığı özel mesaj içeriğinde geçen cümle.
Bir "çok güzel yazmışsınız, sevişelim mi?" değildir.
dişilerin her ortamda daha ön planda olduğunu gösterir. hep bizim yüzümüzden bana niye gelmiyor hiç böyle. ayıp ulan.
not: erkeğim.
Bazı yazarların, diğer yazarın görüşünü yani entry'sini beğenip, onunla fikir veya ilerleyen zamanlarda belki diğer (!) alışveriş yapma ihtimalini hayal ederek, söz konusu entry'de bulunan ( msj ) butonunu kullanmak suretiyle kişiye yazdığı iltifat ve soru cümlesidir.

her açtığım iki başlıktan birinde direk "tanışalım mı?"demese de ona bağlayan cümleler içeren mesajlar aldım arkadaşlar. artık başlık açmaya korkar oldum inanın. "kızlar peşimi bırakın" desem "götü de pek kalkmış pezevengin" derler diye korkuyorum.

Hatta (bkz: sözlükteki müslümanlara çağrı) başlığını açtığımda, "erkekseniz evlenebiliriz" diye mesaj aldım. Tam düşünüyordum ki. Kız silik yedi

kısmet değilmiş.
Yavşak sorusu.
"selam bu arada, ben kinamiyo" diye devam eden yavşak girizgahıdır.

henüz geri dönüş yapan olmadı ama deniyoruz bakalım.
yavaş gel reis.