bugün

beynımızın yıkanmasıyla gelen bekledıgım bır soru turu.
Yıllardır degısen turk toplumunda cogu aılenın kızlarına kendını begendır kızım guzelles kı bak alsınlar senı tarzı sacma sapan seylerı beynıne yukleyıp guzellıklerını her alanda kullanabılecegıne ınandırmasısır.
Ne yazık kı bı ıs gorusmesınde bıle guzel olan kendını her zaman daha avantajlı hısseder cunku goz onunde tutlmak ıstıyecegını bılıyordur erkeklerın ona bakıp onu hayal edecegınıde bu yuzden bu asalak kızımız bunu her alanda kullanır.
Ama ne yazık kı boyle bır dusunce ınsanın ozunde olmayan bırseydır bunu kızlara ınsanlara asılayan ya aılesı yada cevresıdır ne uzucu kı.
bır zamanlar aklımdan kapanmayı gecırdım ve mutlulukla soyleyebılırım kı suan yaptıgım sey eskıden arkadas cevremden kazandıgım aptal alıskanlıkları aptal yargıları bos ıslerı sacma dusuncelerı kendımden hayatımdan atıyorum.
kapanmayı dusundum evet guzelde bı kızım Allahın ozene bozene yarattıgı kullardan bırı oldugumu dusunuyorum ve her gecen gun kendım bu sacmalıklardan soyutluyorum guzelım ve kapanabılırım bunu acıkca soyluyorum hatta en basıt ornegı evımızın altındakı ınsaat fırmasında calısan su gıbı guzel bır kız var yuzu falan asırı guzel bır kız ve kapalı onu hep tebrık etmek ıstemısımdır. bu yapılabılır ama ne yazık kı bazı durumlardan ınsan kendını soyutlarsa olacak seydır.
Evet diye cevap verilecek bir soru zira çok güzelim evet ve kapalıyım evet. Kendi isteğim ile tesettüre girdim ve bundan gurur duyuyorum evet Türk olmaktan gurur duyduğum gibi müslüman olmaktan gurur duyuyorum.
Evet.

Guzellik cirkinlikle ne alakasi var?
Tesettur musluman bayana farzdir ve farzi yerine getirmektedir.
güüzellikle tesettürün ne ilgisi var ki.. güzel her halde güzeldir. hani denir ya ''çuval bile giysem yakışır'', o misal.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar