bugün

her şeye haddinden fazla gulen insandır.
Sürekli yanınıza bulundurmanız gereken insandır.
Çünkü pozitif enerji saçar, sizi iyimser yapar.
O insan canımı yesindir ve karizmatik olacağım diye somurtanlardan binlerce kat akıllıdır.
size hayat enerjisi verir. candır. lakin her zaman inanmışımdır ki çok gülen insanlar en derin yaralara sahiptir içlerinde.
"Çok gülen insana iyi davranın. Çünkü bir yerlerde hep tek başına ağlar."
Can Yücel
içinde çok biriktirmiş,acıların insanı.
en iyisini yapan insandır. hay canını yediğim. sinir, stres, koşuşturma diye diye yaşlandık amına koyim. hep gülsün ne güzel.
Cok gulen insan, cok sey gizler.
ben. dışardan o yüzden dertsiz, tasarız çok neşeli görünürüm. ama beni bilen bilir. sitcom izlerken bile ağlıycak bişi bulurum.
insanların saygısını kaybedebilir, özellikle türkiye gibi ülkelerde.. çok gülen insanı 'hafif insan' olarak görür bir çok insan, bir de muhatabını ciddiye almadığını düşünebilir. Bu perspektif doğru veya yanlış görülebilir ama insanların çoğunluğu bu yönde bakar çok gülen insana.
Çok gezen bilir.
Benimdir efendim. Lakin genelde içindeki yangınları, depremleri belli etmemek için güler bu insanlar.
acısı büyüktür.
kesinlikle ben. en gergin toplantılardan birinde patronlardan bir tanesi uyuyakaldı ve ben gülmekten ötürü masaya düşmeye ramak kalan salyamı toparlayım derken işten atılıyordum.
Boş ve samimiyetsiz insandır.

Erkek veya kız garketmez yakismiyor hic.