bugün

erken uyanıp bir yere yetişilmesi gerektiğinde gelen her şeyi düşünme durumu.düşünmekten uykuya bir türlü dalamamak. murphy kanunu mu bu ya.
Kalbinin atışını dinle hisset sadece ona odaklan hiçbişey düşünemezsin uykuya geçersin, her gece bunu tekrarla alışkanlık haline getir uyku sorunun falan kalmaz.

Şimdi diyeceksin ulan sen neden uyumadın bu saate kadar, bak dostum ben istesem uyurum ama ne gerek var uyumak zaman kaybı.
yatağa yatınca insanın aklına 12093819023 tane sorunu gelince uyuyamıyor bayılana kadar.
Şuan içinde olduğum durum. insan nasıl kurtulur bundan yahu, sabah da ders var...
Ben bu işi çözmüştüm ya ne güzel. hiçbir şey düşünmeden gözlerimi kapatıp mis gibi uyuyabiliyordum. 4 saat oldu, yatakta çapraz bile yattım olmuyor her yerde düşüncelerin uçuştuğunu görüyorum.
kimi zaman başıma gelen şey. düşün düşün boktur işin, ya da, çok düşünme delirirsin, falan derler ya, onun gibi.
dusune dusune neyi dusundugunu bile unutabildigin insana bir turlu rahat vermiyen olaydir.Genellikle aşk acisi cekenler bunu bilir.
Ters psikoloji diye bişey var, uyumuycam diyin uyursunuz hadi zıbarın.