bugün

hayvanî arzularla sevdiğiniz, yakaladığınız yerde onun sıcacık pıtışına dayanmak arzusuyla yandığnız, bebek yüzlü ve ince belli kızın, sizin bu denli hayvanî, saf, sevgi dolu ve cazibeli hayallerinize karşılık, dolgun dudaklarını geriye doğru bükerek "sen de erkek misin be!" demesi halidir.

bu kaltağın yaptığını yeni gine şeytanı bile yapmaz insana be. kaltak!
o zaman aşık olmaya değer değildir.
kendisi kız seviyordur. hayal kırıklığına uğramıştır.
gel bebeğim bize gidelim denmesi gereken kızdır.
muhtemelen kadınımız beklediği erkeksi yanı bulamamıştır kahramanımızda.
aynı zamanda saf bir sevginin sonunu getirebilebek sözdür.
biz erkekler yıllarca zannettik ki kadınlar saf aşk arıyor.
halbuki bastırdığımız cinsel dürtülerin aynından kadında da var, niye saklıyorsun ki?!
bir bakıma haklıdır kadıncağızımız; zîra aşk cinselliği de içine alan bir bütündür.
gereksiz çekingenlikler eksik bırakır aşkı.
yeri geldiğinde çekip öpebilmeli sevgiliyi.
Kiz: sen de erkek misin be?!

o sirada bi tik sesi duyulur.

kız: ay cemil dur yaklasma tamam erkegim tamam... *
dayak bu zamanlarda cuk oturtmak için vardır. iyi ki var.
bir kadının bir erkeğe söyleyebileceği en kötü söz. söylemeyin.

(bkz: ben seni erkek sanıyordum)
karşısındakinin erkekliğini yüzünde patlayan bir tokat olarak hissedecek kızın kuracağı tehlikeli cümle.
delikanlı adama fena halde koyacak durumdur. aşkmış kadınmış dinlemem koyarım sümsüğü.. ya da yok yaa kıyamam ben ona.
- hede hödö.
+ erkek misin sen be?
- hayır atım. al bak.
- oha o ne be?
şüphen varsa gösteriyim sen kız mısın yiyosa sen göster denilesi hebele hübele baaayan.
söyleyene değil, söyletene bak, diye bir atasözü var güzel türkçemizde. kızın bu lafı nasıl ve hangi koşullarda söylediği ile ilgili bilgi gerekli, denilen durum.
akşam haberlerinde kadına şiddet başlığı altında yayınlanacak haberin kısa özeti.
(bkz: pantolonunu çok sevdim çıkar onu bebeğim)
böyle bir cümleye karşı erkek "istersen göstereyim anla erkek olup olmadığımı" şeklinde cevap vermezse işte o zaman erkektir.

kadın zaten böyle bir cümle kurmakla seviyesini belli etmiştir. düşmeyiniz seviyesine.
küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler.
Kendini bir şey sanıp asla vazgeçilmeyek gibi hissetmesindendir.
kimisine göre erkeklik nerde kavga var orda ben varım düşünce anlayışıdır, mahallenin serserisi olmaktır. (baskın apaçi). önüne gelene kafa tutmak,

kimisine göre kaslı damarlı kollar iri vücud kalın ses vesayre vesayre, karşıdaki insanın nasıl bir erkek modeli aradığına bağlıdır. bunu söyleyen kadının aşık olunamayacak seviyede basit karakterli bir insan olduğu da bilinmelidir. suratın görünüşüne aldanılmamalıdır. güzellik hiçbirşeydir.

akşam evine dönerken dükkanın camında gördüğü çizme, berkenin son model arabası veyahut canberkin kaslı vücudu da onum yaşam biçimi olabilir. böyle insanlara kapılarak seviyenizi düşürmeyin siz siz olun okuyun adam olun.
(bkz: bilinç altı seviş benimle diyor)
buna karşılık erkek 'gel göstereyim' diye bir cevap veriyorsa salağın tekidir. nedense erkekler erkekliklerini bu şekilde kanıtlamaya çalışırlar. adam olun oyle gelin.
cok feci bir olaydır. düşmanım için bile temenni etmem. lafı işittikten sonra ispat ederim lafları acizliğin son noktasıdır. yarram madem erkektin şimdiye kadar nerdeydin? derler adama.