bugün

Büyük hata yapıyordur. Huzur olmadıktan sonra çocuk mutlu olmaz. Boşanmalıdırlar. Çocuk tabiki sıkıntı yaşayacak ama zamana ihtiyacı var. Zamanla anne babasının en doğrusunu yaptığını anlayacak. Anne babalar çocuğun huzurlu bir ortamda büyümesi için bunu göze almalılar. Çocuk için bitirilmeyen evlilikler çocuğu bitirir.
Çocuk 0-8 yas arasindaysa hakli cifttir. 3 yasinda cocuga ver bakalim zamani alisabiliyormu.
çocuğuna dair büyük umutlar taşıyan çifttir zira çocuktan bir bok olmayacağını anlarsalar genelde boşanıyorlar.
çocukları büyüdüğünde hayırsız olacağını bilmeyen sığır çifttir.
ülkemizde ki evliliklerin çoğu çocuk için yürüyor. - mış gibi yaparak zaman geçiriliyor. ama çocuklar çok hassas varlıklar. çevreye yutturduğunuz şeyi onlara yutturamıyorsunuz. anlıyorlar ve çok daha fazla mutsuz oluyorlar.
seks yapamayan çifttir.
Bosanmayarak çocuğu şiddete,huzursuzluğa,sevgisizlige maruz bırakan ciftlerdir.

Bosanmalari hem çocuk hemde kendileri için iyi olandır.
benim ailemdir.
boşanın dedim dinletemedim
(bkz: annem ve babam)
anlayamıyorum gerçekten...
ülkedeki evliliği riske giren çiftlerin araya hemen çocuk serpiştirip evliliği kurtarma projeleridir. arkadaşlar kusura bakmayın ama siz ebeveynlerinizin evliliğini kurtarmak için yaptıkları projesiniz. sizi sevmiyor olabilirler.
Boşanmamak için çocuk yapmışlardır .
fedakar cifttir ama evlilik şiddetli derecede anlaşmazlık boyuntuda ise bir arada olmak çifte olduğundan çok çocuğa daha çok zarar verir. ama günümüzde boş sebeplerden dolayi ota boka alınan, tahammülsüz tiplerin bosanmasi şımarıkliktir.
Bosanmak istiyorlarsa ve ortada cocuk oldugu icin bosanmiyorlarsa, o cocuga yarardan fazla zarari dokunan cifttir.
Doğru yapılan şeydir,evet.4-5 yaşındaki çocuğu(jojuh)kolaysa siz tek ebeveynle bırakın.Ayrıca ailenin çocukları hakkındaki düşüncesi büyüyünce iyi biri olacağı yönündedir,yoksa "üfff sırf bu çocuk için böyle eşe katlanamam ben amk." deyip boşanırlar.Madem boşanacaklar çocuk yapmasınlar amk.
belki çocuk aralarını düzeltmek için bir vesile olur.
hata , büyük hata hemde o ailede büyüyünce ne olacak çocuk ? kavganın gürültünün içinde.
Ekonomik özgürlüğü olmayan kadının bahanesi. Tv dizileri"sosyal medya en büyük etken. Dizi senaryolarının denetlenmeden yayınlamamasi gerekir. Aldatmanın olmadığı bir dizi yok. Adına da aşk diyorlar amca yeğeni, enişte baldizi tupcu mahalleyi bu ne lan.
bekara karı boşamak kolay tabi. kendilerine göre sebepleri olan çifttir. anlaşamıyorlar diye çocuğun düzenini bozmaya alıştığı çevreden koparmaya hakları yoktur. dikkat etmeleri gereken şeyse çocuğun yanında kavga etmemektir.
çocuk yaptıktan sonra boşananın, yada boşanmaya neden olacak yamuğu yapanın ağzına yüzüne sıçayım.
vicdan sahibi olanlardır, evlenmek onlar için hata olabilir ancak çocuk belki de en güzel sebepleridir .
Çocuğunu düşünen fedakâr ebeveynlerdir.