bugün

(bkz: hrant dink-rakel dink)
sen ilktin, hala öylesin ve son olarak birlikte ölecegiz, degil mi?...ah ah
(bkz: kalemiti ceyn nerdesin)
çocukken insanların fikirleri oturmadığını düşünecek olursak büyük bir hata yapmış olabiliriz. kaldı ki o insan hala çocuk gibi bir hayatı yaşıyor olabilir.bu nedenden dolayı büyük hatalar kategorisinde olan eylemdir.
(bkz: beşik kertmesi)
ilk ve son aşkımsın sen * *
(bkz: şeker kız candy ile evlenmek,
heidi ile evlenmek
red kid ile evlenmek
peter pan ile evlenmek,...vs)
aşkın en doğal, en güzel ve en saf hali. herkese nasip olmayan kavram.
imkansıza yakın,ihtimal dahilinde olmayan vb.vb.
insan 20 yaşına kadar kesinlikle çocuktur. 20 yaşından sonra ölene kadar da içinde mutlaka bir çocuk barındırır fakat 20 yaşına kadar nerden bakarsanız bakın çocuktur.

o zaman 18 yaşında aşık olduğumuz biriyle evleniyorsak, bu durumda çocukluk aşkımızla evlenmiş sayılmazmıyız? niye 18 yaşında çok mu büyüktük?

ben çocukluk aşkımla evleniyorum. çocuk olmaktan da vazgeçmiyorum.
boyu 1.56 da kalıp 100 kilo olmadıysa
ya da boyu 1.83 olup 48 kilo olmadıysa
ya da taş gibi olup da mahalle kaşarı olmadıysa
neden olmasın denen durum.
çok şanslıdır. ilk seferde doğru aşkı bulmuştur. tebrik edilesi, mutluluklar dilenesidir.
önce çocukluk aşkınızın olması gerekir bunun için. ya da en azından fantastik aşklarınızın olmaması. hatırlıyorum da ninja kaplumbağalar'daki tek insan april'e aşıktım ya la ben. nasıl olucük?
Varligi merak edilendir.
aslında en güzel ve en doğru olandır. sonuçta karşınızdaki kişinin yaşadığı ilklere şahitlik etmişsinizdir.
30 yaşında boşanırlar.
Asla yapmayacağım eylem.
ilkokul ortaokul da tanıştığım biri benim dostum kankam yıllarımı geçirdiğim kucuklugume sahit olmuş biri olur şimdi ben melis le nasıl evleneyim midem kaldırmaz kız kıza.
Hayalim.
hiç çocukluk aşkım olmadı be sözlük. Böyle görüyorum aşık olduğu kişiyi anlatanları mal mal bakıyorum sorun onlarda mı bende mi halen çözemedim .
Yaşamayı hayal ettiğim şeylerden bir liste yapsam üst sıralarda yerini alır muhtemelen.
Olacaktı, olamadı.