bugün

şerefsiz ve sapıktır. hıristiyan olduğu için değil tabii, çocuk tacizcisi olduğu için. yanlış anlaşılma olmasın.
incilde rahiplerin evlenmesi zorunludur, ancak katolik kilisesi miras olmasın diye paul denen seksist puştun yolundan gidip yasaklamıştır.

sonuç rammstein a hallelujah şarkısını yazdırmıştır.

Dreh dich um!
Bırak tacizi, çocuklara tecavüz eden ne müslümanlar gördük. müslümanım diyen de, hristiyanım diyen dinsizdir. Zaten çocuk tacizi gibi yüksek sapıklık isteyen bir suçu bir dine maletmeye kalkmak ayrıca sapkınlık ve dinden çıkmaktır.
hırlısı var hırsızı var bir de bunların. dikkatli olmak gerekir.
çocukları taciz eden müslümandan, museviden, kürtten, türkten, lazdan, yahudiden vs. farkı olmayan insandır.

çocukları taciz eden insan başlığı daha uygun olurdu diye düşünüyorum.
ruhban okullarında hala var olduklarına dair söylentiler vardır. hristiyan olmaları bir şeyi değiştirmez.
çocuk tacizcisinin, herhangi bir dini sınıfı temsil etmediğini ve kendisini o dinin mensubu olarak gösteriyor diye, yaptığı eylemden dininin mesul olmadığını belirtmesi gereken durum.
çocuk tacizcisinin dini olması mümkün değildir. kaldı ki insan olduğuna dahi inanılmaması gerekir.
baslık yalnıs olmus. bunu dınle bağdastıramayız. hıc bır dın cocukları tacız etmeyı emretmez. ama oyle ınsanlar varkı ıdam hak getıre....
müslüman olsa neyse de hiristiyanlara yakişmayan durum. ben de onlari elit zannederdim. onlar da ayni bizim gibiymiş. hu huuu hepimiz sapiğiz.