bugün

7 yaşındaki çocuklara namaz öğretildi diye, namaz kıldırıldı diye ortalığı velveleye verip yaygara koparan din düşmanı kafirlerdir.

milletin çocuğundan size ne kardeşim başka işiniz yok mu sizin? siz çocuğunuza haliyle namazı öğretmez; onları baleye, gitar kursuna, efendime söyleyeyim şarkı yarışmalarına yollarsınız.

herkes çocuğuna 7 yaşına gelince namaz öğretecek diye bir kural mı koyulmuş? çocuklarınız zorla elinizden alınıp namaz kılmaya mı götürülmüş? bu derece kudurmanızın sebebi nedir?

o namaz kılan çocuk benim çocuğum. ona namazı öğretirken veya kıldırırken size mi soracağım ben? kimsiniz ulan siz?

hayır anlamıyorum amk ya başkasının çocuğundan sana ne lan soysuzun evladı.

o çocuklar oyun oynamalıymış, parka gitmeliymiş diye de zırlıyorlar birde. hayır yani ebeveyni istese bunları da yapmayabilir, kendi tercihidir ama öyle bir konuşuyorlar ki, sanki bu çocuklar durmadan her dakka namaz kılacak. ulan namazı toplasan zaten hepsi 1 saat sürmüyor.

yani bu sizi ilgilendirmez aslında, isterlerse 24 saat namaz da kılabilirler ama öyle bir şey de yok yani. niye böyle köpek gibi saldırıyorlar onu anlamıyorum.

bakın yine allahtan hepiniz korkak tiplersiniz de, bu saldırganlıklarınızı dışarda sergileyemiyorsunuz. ancak internette ötebiliyorsunuz. yoksa bir tane cahilin biri tutup birinize bir şey yapar, ölene kadar zır zır kafamızı skersiniz, mağduriyetinizi dinleriz sabah akşam. bunlar öyle insanlar ki, insanı tahrik etmek için, kudurtmak için her şeyi yaparlar, ondan sonra karşılığını alınca da ortalığı velveleye verip mağduru oynarlar. aynı aziz nesin zihniyetine sahip bunlar. kimse kusura bakmasın amına koyiyim kimse sabır küpü değil burda milletin sabrını sınamayın.
sizi ne ilgilendirir demek istediğim din düşmanı varlıklardır.
mükellef olmayan çocuğa namaz kıldıran özür sahiplerine iett otobüslerinde yer vermesi gereken insanlardır. e kolay değil engelli olmak.
O yaşta namaza başlatıp sonra bıktırmak mı iyidir? Küçük yaşta sanat eğitimi verilmesinin amacı da; çocukların küçük yaşta öğrendikleri şeyleri daha çabuk kavrayabilmesidir. Çocuğa dua ezberletince ne olur sanki? Önemli olan duaların anlamını bilmek ve merak duymaktır. Çocuk ne söylediğini bilmeden kendine ezberletilmiş duaları mı okumalı, kendisi mi öğrenmeli? Namaz kılmak her yaşta öğrenilebilir. Ama sizin saçma bulduğunuz sanat sadece küçük yaşta öğrenildiğinde daha etkili olur.
--spoiler--
kimse kusura bakmasın amına koyiyim kimse sabır küpü değil burda milletin sabrını sınamayın.
--spoiler--

engizisyon devreye girip fetva vermiş 'kafirler' deyu ardından da gözdağı vermiş, napcaksa... iyi de kafir demeye, tehdit etmeye ne hakkın var kardeşim. sen çocuğuna namaz kıldır, onlar baleye göndersin. protesto mu edecek etsin, alnına silah dayayıp palayla mı kovaladı seni sokak sokak.

gücünü dinden alanın hoşgörüsü ile dinciden alanların saldırganlıkları ve yobazlıkları derhal kendini belli ediyor.

7 yaşında namaza severek başlayanlar böylelerini örnek alırlarsa çok yazık valla.
--spoiler--
bakın yine allahtan hepiniz korkak tiplersiniz de, bu saldırganlıklarınızı dışarda sergileyemiyorsunuz. ancak internette ötebiliyorsunuz. yoksa bir tane cahilin biri tutup birinize bir şey yapar, ölene kadar zır zır kafamızı skersiniz, mağduriyetinizi dinleriz sabah akşam. bunlar öyle insanlar ki, insanı tahrik etmek için, kudurtmak için her şeyi yaparlar, ondan sonra karşılığını alınca da ortalığı velveleye verip mağduru oynarlar.
--spoiler--

tanımda verilen tiplerden birinin serzenişi. ahaha. iyi lan iyi, bir şey demedik. aynı fabrikanın ürünü mezbaha kaçkınları yetiştirmeye devam edin. sen senin çocuğunu zekadan yoksun, sistemin köpeği, palalı hüloğ olarak yetiştirmekte özgürsün. ama okulda öğretilmesi demek, bütün çocukların aynı beyin yıkamaya tabi tutulması demek.

bunun için de senin gibi öküzlerin dini duygularını sokuşturuyorlar. ben öğretsem evde de öğretirim. ona namazı öğretirken veya kıldırırken size mi soracağım ben? kimsiniz ulan siz?

hayır anlamıyorum amk ya başkasının çocuğundan sana ne lan soysuzun evladı.

hoca camide. ama senin otel yakan çocuğun orayı da taşlıyor.
bak bak atarlara bak sen *
o çocuklar kiliseye gidince gıkını çıkarmayan naylon solculardır.
o çocukların aynıları gezi eylemlerinde eline sapan tutuşturulup köpek gibi ortalığa salınıncada memnun olur bunlar.
başkasına kafir dediği zaman eğer karşısında ki kafir değilse kendisi kafir olacak aşırı örümcek beyin beyenatı. Ulan küçücük çocuğu zorla namaza başlatırsan biz tabi karşı oluruz. küçücük kızların başını kapar hayattan koparır oyun alanından alıp camilere evlere hapsedersen tabi yaygara koparırız.
dövülmesi gereken ateistlerdir.
7 yaşında ki çocuğun çarşafa bürünmesini kur an öğrenmesini aklınca karalayanlar ulus devlet in eğitimde tek tip insan yetiştirme kaygısıyla tek tip kıyafet ve tek müfredat la eğitim verdiğini bunun sonucunda birbirinin aynısı fikri bi şey üretmek yerine devletin üst kademesine "idare" edecek robotcuklar ürettiği nin farkında değiller. Devlet bugün makro anlamda kendisine sadık zihniyeti köleler yetiştirmektedir. Bunu biraz olsun değiştiren, çocuğunu kendi istediği gibi yetiştiren ahlaklı olması için çaba sarf edene ise "yobaz" damgası vermeyi kendince marifet sayanlar esasında sistemin muhafazakarligini yapanlardir. Çocuğun bale öğrenmesi değil önce nasıl yaşamayı öğrenmesi elzemdir. Zaten çocuk gerekli yasa geldiğinde uyup uymamak ta özgür iradesini ortaya koyabilir. Siz bunu anlayamazsiniz çünkü gerekli araştırmayı yapmadan islâm i kulaktan dolma bilgilerle yargiladiniz. içinizde bir tane kur an I okuyup tahlil edip gerçekten bir siyer bitiren var mı merak ediyorum. Allah Selamet versin.
Yeri okul olan küçücük çocukların ne yaptıklarından habersiz bi şekilde din olgusunun dayatılması beyinlerinin yıkanması insan olanı rahatsız eder.
ibadetin farkında olurak yapılması gerektiğini düşünen insandır. Dini bütün, süper mümin arkadaşlar tarafından kafir olarak adlandırılmıştır.

Kimse kimseye kafir diyemez. Eğer fasık dediği fasık, kafir dediği kafir değilse bu sıfatlar muhakkak onları söyleyen kimseye döner. (Buhari, Edep, 44)
Türkiyenin islam devleti oldugunu hala kabul edemeyen ve kendılerınede zorla namaz ögretılecegını sanan korkak zavallı tıplerdır.
çocuklara çökmeyi marifet bilen aşağılık yobazlardan bin kat iyidirler...
Onlar istemese de Allah Azze ve celle nurunu tamamlayacaktir sozunu aklıma getirmiş olay.
Çocuklar namaz kıldı diye değil, 10 yaşındaki çocuğun kız/erkek arkadaşının yanına oturmaması için kopuyor o yaygara.

Çocukları daha bu yaşlardayken cinsel obje gibi gösterildiği için kopuyor yaygara.

Tek namaz olsa amenna.
Namazdan ötürü değil. Varsın kılsınlar. Olay küçücük çocuğun başını kapattırmak. 7 yaşındaki çocuk saçı açık tanrısına yönelemiyorsa öyle dini al ben istemiyorum.