bugün

polonyada kabul edilmiş, türkiyede ise iki kadın milletvekilinin meclise öneri olarak sunmuş olduğu yasa. neden olmasın.
(bkz: şimdi onlar düşünsün)
onaylanmasını beklediğimiz yasadır.
içimdeki hümanizm bunlar için geçerli değil üzgünüm. çünkü bunlar insan değil.
yapılması şarttır.ama teklif edilen sapığın isteğine göre olmasıdır.yani ortada dikkate değer bir hazırlık yoktur.
özellikle ülkemizde kesinlikle uygulamadır. hoş hapse atıldıklarında bazılarını temize havale ediyorlar. hadım işleminden sonra taksim meydanında asılmalıdır. sonrada iş kulelerinden aşşağı atılmalıdır. arkasından da buldozer ile üzerinden geçilmelidir. *
hadım etmekle kalınmamalı , uzuvları kökünden koparılmalıdır. daha sonra da ağızlarına verilmelidir hatta. hayvana hayvanmış gibi davranacaksın.
sadece çocuk tacizcileri değil, kadın erkek demeden çevredeki insanların ırzına göz diken, sokaktaki hayvanlarla bile seks yapmaya çalışan tecavüzcülerde hadım edilmelidir. en azından gözleri korkar da böyle bir işe niyetlenemezler.
ah işte şeriat olaydı tez zamanda çükleri kesilirdi.
cinsel dürtülerle ilgiliyse hadım edilsinler.ancak bunu dürtüleri kesmekle biteceğini sanmamaktayım.ya da önemli miktarda azalacağını. *
bugün itibariyle rus meclisinin de onayladığı karardır. bana kalsa direk idam edilsin. ama bu da bir adımdır.
Kazakistanda da yürürlüğe girmiş uygulama. Türkiye de niye yok kesin gitsin mk.
görsel
Sadece çocuk tacizcilerine değil tüm tacizcilere uygulanması gereken ceza.
Umarım bir gün ülkemizde de uygulanır.
Ne hadımı keseceksin boynuna asacaksın ibret-i alem için. Bırak hadımı Nefes almaları bile caiz değil.