bugün

Evden sabah 10'da çıkıp, akşam 10'da dönüyorduk, ya nereye yapsaydık! Şeklinde savunma hazırlaması gereken nesildir. Şimdiki nesil evinde otursun tabletiyle oynasın anca. Pehh.
(bkz: kopan pipiler meftune ye kampanyası) kocasıyla* sorunları var galiba.
yürürken aynı zamanda çiş yapmış nesildir.
Efendim, sokakta oyun oynamaktan eve gidemiyorduk ki. Mecburen bir yer bulur yapardık küçük tuvaletimizi. Evet.
maça çiş molası su molası verirdik. güzel günlerdi.
Daha üst versiyonu sidik yarışını yanlış anlayarak hem yürüyüp hemde işeyen nesildir kanıtta belli işeyerek en çok kim mesafe kat edecek yaz aylarında gece eve dönerken boş bir sokakta küçüklüğün verdiği öz güvenle hunharca yapılan bir eğlenceydi.
redettiğim nesildir swh çocukken bile tuvalet temizliği takıntım varken dışarı mı işiyecektik birde.
sıçsak efsane oluyoruz damina kovayim.
dengesizleri de içinde barından nesil. balkondan aşağı işemişliğim var birkaç kez...
10 yaşında boğaz köprüsünden geçerken dayanamayıp şişeye işediğimi hatırlatan baslik. o günlerde kendimi guiness rekortmeni falan sanıyordum. arkadaslarima anlattigimi bilirim onlarca kez. ne gunlerdi be.
elinde ibrik, yanında kardeşi ile, cin çarpmasın deyi destur çeke çeke üç buçuk atmış nesildir.

(bkz: beni tanıdılar sen sıç)
balkondan sallamak suretiyle en uzağa kim ulaştıracak yarışı yapan nesildir. 90 ların çocukları.
ev Çok uzak olduğunda bunu yapan nesildir.dahil olduğum nesildir.hey gidi günler...
destur bismillah dedikten sonra yapmış nesildir.
çatı katı dış kapı önüne bırakılmış büyükçe bir sarmaşık saksısına hayat aşılarcasına bol mineralli çişimi hediye ettiğim günleri aklıma getiren durumdur.
kurye tarzı bir iş yaptığım döneme denk gelir, müşteri evinde değildi ve ben çatlamak üzereydim, sonrası iyilik, güzellik...
aynı zamanda destur diye başladığı işime seansına pipiye hitaben

tü tü tü destur, tü tü tü destur diyerek devam etmiş nesildir.
Eskiden çarşı pazarda tuvalet yoktu. Buralar hep tarlaydi.