bugün

(bkz: pantalonun düğmesini çözmek)
hafif koşu yapmak.
içecek,çiş,tuvalet dışında başka şeyler düşünmek.
yerinde durmamak, malum bölgeyi avuçlamak vs.
zıpla zıpla.
bacak bacak üstüne atmak.
spor yürüyüş moduna geçmeli.
artı oy vermek.

cidden.
çişinizi tutun. * *
malum organı iki bacak arasına sıkıştırmak. *
içine kürdan sokup ucunu da japon yapıştırıcısıyla yapıştırmak.
ceket düğmesi boyutuna gelinceye kadar içeri basınç uygulamak *
Beli sıkmayan giysiler giyerek, kemeri genişleterek. Öne doğru eğilerek, eller arkada birleştirilerek yaşlı amca yürüyüşü yapmak v.s.
eğer erkekseniz ve uzvunuz uzunsa belinize bağlayın. üstüne de iki düğüm attınız mı işlem tamamdır. (bkz: kendimden biliyorum)
nezaman nerde geleceği belli olmadığı için kendimizi hazırlıklı bulundururuz.Özellikle arabayla yolculuğa başlamadan evvel psikolojik olarak ''ya yolda gelirse,du bir daha giriym''diye diye bir hal oluruz,her benzincide mola vererek çişimiz olsa da olmasa da koştur koştur tuvalete gideriz.Aynı şey sinemalarda da geçerlidir.Tam filmin ortasına gelir şansımıza kıvrnmaktan ölürüz * Sınav streslerini araya sokmuyorum bile!(Öss'ye girerken sırf tuvaletim gelmesin diye bütün sınav sürecinde bir gıdım su içmedim,o bana baktı ben ona,çıkışında direk kapıda açtık tabikii kapağını.)Şuanda öyle bir tutuyorum ki sırf şu entry yazmak için,ayaklarımı sallıyorum bu da bir yöntem olabilir belki..En büyük yöntem ise ayaklarımızı sağa sola oynatmak.Dışarıdan bakılınca direk ''aa çişi gelmiş pozu'' olduğunu bile bile.
şuan ihtiyacım olan yöntemlerdir, bir sebepten dolayı tutmam gerekiyor ama tutamıyorum.
sikinizi bir kadının azmış halinde yaptığı gibi sertçe avuçlayıp avuçlayıp bırakın. bir süre sonra çişiniz gelmez. yani bir 5dk hissetmezsiniz. ama sonra yine gelir. dikkat edin çok yapmayın boşalırsınız.
Acil ihtiyacım olan bilgi. En yakın tuvalet 15 dk. Ve günde 3 lt su içiyorum yola çıkmadan önce 1.5 lt içtim ve lanet şimdi geldi nabıcam.
An itibariyle yardım beklediğim konudur. Kız ile seks yapmaya gidiyorum ve otobüsteyim. 20 dakika mesafesi var. 20 dakika boyunca nasıl tutarım yardım lütfen.
(bkz: nasıl prostat oldum)
bütün yolları unutun. en iyisi durduğun yerde sallanmak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar