bugün

bundan önceki neslin pes' idir. http://galeri.uludagsozlu...a-ma%c3%a7-yapmak-237262/
okulda halı dokumak için yapılan levhayı bozup daha uygun hale getirerek, iki kale maç yapmaktır.
nereden geldiğini unutmamaktır. *
arada küçük kardeşimle yaptığım eylem. Küçük dedikse 15, arada dediğim 3 4 senede bi. Ya birak abi pes atalım diyo o da haklı tabi.
çocukluğumuzun vazgeçilmezleri arasında olan oyundur. eski günlere götürdün be erhankaan. eyvallah diyorum.
ps4 fifa 15 te bile yoktur o zevk. hele annenin örgü iplerinden çalıp da kale filesi yaparsınız dolayarak. fiyakaya bak amk.
Hey gidi, hey dedirtendir.
Bizim evde hala bulunur, biz küçükken buna langırt derdik, 1 milyon ile mi oynasak yoksa 50 kuruşla mı diye çokça tartıştığımı hatırlıyorum...
(bkz: çivi futbolu)
(bkz: alternatif saw işkenceleri)

(bkz: i want to play a game)
hayatımızın en samimi ve en güzel günleridir şüphesiz. parmaklarım acıyana kadar oynardım.
bir de okul sıralarında üç tane bozuk parayla yapılan maçlar vardı. iki taraf da sırayla atak yapar, karşı taraf parmaklardan kale yapardı. üç paradan birini her seferinde diğer ikisinin içinden geçirerek ilerler, kaleye gelince de şut çekerdin. adam da parmaklarıyla yaptığı kaleyi yine sağ el işaret parmağını hareket ettirerek korurdu.
benim de içinde bulunduğum neslin efsanevi oyunlarından biridir.

akıllı telefonlar için googleplay üzerinden woodball şeklinde aratarak bu oyunu indirebilirsiniz.
mantık olarak basit, ama son derece zevkli bir oyundur.
Sokakta salçalı ekmek yeme, akşam ezanında eve koşma, müzikleri kasetten dinleme gibi özelliklere sahip neslin iyi bildiği, el emeği, gòz nuru oyundur.
arkadaşlar arasında her ay mutlaka bir kere turnuva yaptığımız zevkli oyun. herkesin evinde atari yok sonuçta. soccer oynayamıyoruz. biz de çivili tahtayla futbolun dibine vuruyoruz.