bugün

yoktur. tipimi görseniz bu ne lan böyle tip mi olur a.q der gördüğünüze pişman olursunuz.

şans mı? o ne ki? hiçbir işim rast gitmez. bir şeyler yolunda gitmeye başladığı zaman allah allah kesin bir sorun var derim.
Şimdiye kadar dünya yakışıklısı sevgililerim oldu.
Kesinlikle var arkadaşlar.
Armutun iyisini ayilar yer.
Beklediğim ama hala gerçekleşmeyen şans.
Adriananın evlenip bekaretini verdiği ve iki çocuk yaptığı ve neticede altidatıldığı tipsiz kocası,

josh holloway in büyük bir aşkla bağlı olduğu, halktan bir kadın olan, ilk tanışma teklifi kadından gelmiş olup, joshın da ne kadar etkilenmişse demek endonezyalı güzelden ta nikah masasına götürüp bir de çocuk yaptığı karısı.

Diyecek başka sözüm yok.

A m k!!
görsel
görsel
Ya tam tersi ise? yani güzel şanssızlığı ise nolacak? emin miyiz böyle bir Şansın olduğuna?
çirkinim ama o şans bende yok be güzelim, aslında ben ölsem mi napsam ya ?
umarım çirkin şansı denilen olay gerçektir yoksa halim harap!
(bkz: ozan tufan)

Her milli maçta bok gibi oynamasına ragmen birer tane yazıyor amk.
yok böyle bişey. en azından bende yok.
Allah bi yerden alıp baska bir yere veriyor.
şuan çok ihtiyacım olan şey.
harbiden allah (c.c) çirkin şansı versin diyorum bazen..

mesala yolda kıza bakıyorsun on numara güzel ama tutmuş Apaçi,barzo veya hanzoyla sevgili olmuş....
Çirkin olmama karşın bana verilmeyen şey.

Her işimde bir aksilik ters gitmesi gibi durum söz konusu.
Erdogan da vardir efendim. Hep kandiriliyor ama finalde yirtiyor hasar almadan.
Çok beklememe rağmen Bir türlü yüzüme gülmeyen şanstır.
yaşamadığım olaydır. yakışıklıyım, evet.
Resmen ben buna git gide inanmaya başlıyorum artıkın. Mesela erkeğe bakıyorsun tam bir kıro ama yanındaki kıza süs bebeği gibi ya da tam tersi bir olay yaşanıyor. Tek bir şey kalıyor geriye acaba karaktere mi vurulma oluyor. Valla pes.
aslında şansı felan yoktur çirkinin. çirkin olduğu için tüm kazanımlarını şansına elde etmiş gibi gözükür. .
Çirkinlikten ziyade karaktere bakılır diye düşünüyorum. Evet çirkin olabilirsiniz ama sağlam ve güvenilir bir karakteriniz varsa bu da bir etkileşim sağlar. Günümüzde insanlar zaten güven isterler.
çevresinde nispi güzel olanların istemese bile çirkinin sahip olduğu şeyleri kıskanmasından ötürü dillendirdiği sözdür.
çirkin ve güzel sıra ile rassal sayı üretecinden rassal sayı üretirler. .0000 ila .4999 arası gelirse güzel kazanır .5000 ila .9999 arası gelise çirkin kazanır. Bu işi 1000 defa tekrar ederler, çirkin daha çok kazanırsa çirkin şanslı demektir.
güncel Önemli Başlıklar