bugün

nasıl güzel kızların yanında hep çirkin kız varsa buda öyle bir şey işte. olaya farklı bir açıdan bakmak istedim. çirkin kızımız nasılsa çirkinim yanımda güzel biri olsunda bari en azından yanımdakine bakılsın arada bende kesilirim umuduyla yanında güzel kız taşır. tezatlıklardan yararlanılmış bir birlikteliktir. *
vasat bir kızın yanina çirkin bir kız alarak kendini olduğundan göz yanılsamasıyla daha güzel gösterme taktiğidir.
zamanında az ekmeğini yemediğimiz durum. taktik basittir, çirkin kıza bir arkadaş ayarlarsın ve çirkin kızda senin güzel kızla aranı yapar. ne sarışınlar, ne mavi gözler telef oldu bu çakallıkta.
güzel kızların arkadaşlarını çirkin kızlardan seçmeleriyle alakalı bir durumdur.
kendilerini daha güzel göstermek için böyle bir yol seçerler.
kendine güveni olmayan,
vasat bir surattan başka bir meziyeti olmayan,
ağzını açmadığı sürece bi bok zannedilen kızın, sanki kendisi daha güzelmiş izlenimi vermek için çirkin denilecek bir kız la gezmesidir doğru olan.
bilinçli olarak böyle bir seçim yapıldığına inanmadığım durum. zaten güzellik göreceli kavram. bazen bi grup olur hepsi güzel bazende hepsi birbirinden çirkin.
o iş 'güzel' kızların işi, 'güzeller' birbirini çekemiyor ya ondan.
güzel kız çirkin kızın yanında degil, çirkin kızın güzel kızın yanında olma durumudur. güzel kızlar yanlarında kendilerinden güzel kızı çekemezler bu yüzden arkada$ları her daim çirkindir.
(bkz: öhöm öhöm)
(bkz: en güzel benim)
küme halinde dolaşan tiplerde görünendir. 2 çirkine bir güzel kız düşüyor. evet.
çirkin veya en azından kendinden daha çirkin kızların, kendisini daha güzel göstereceğini düşünen güzel kızın onlarla arkadaşlık kurması sonucu oluşan fenomen.
Mutualist bir ilişki içerisindedirler. Güzel çirkini yanına alır ki güzelliği daha çok göze çarpsın. Çirkin de sahiplenilmeye ses çıkarmaz ki güzel olanın sosyal statüsünden dilediğince yararlansın.
Özenle dağıtım yapılmış gibidir. Böylesi adalet başka yerde yoktur.