bugün

çok ilginç bir olay.

aylak adam'ı okuyup triplere girdiğim bir zamanda başıma geldi. "yoksa o mu? niye o olmasın? ojesi yok. üstelik topuksuz da giymiş. kolları da kıllı. diğerlerinden farklı. işte buldum seni, hayatımın b.si."

çok etkisi altında kalmamalı tabii. romanların diyorum.
sorunsaldır. şöyle ki;

çirkin miydi? madem öyle idi ne bok yemeye gittin de kıza aktın. he yok aslında güzel kız o beni beğenmedi ondan bok atıyorum diyorsan o ayrı.

p.s: bok burada tam anlamıyla kullanılmıştır. bok hakları ve her türlü kullanımı açıktır.
görsel
daha çirkin bir kıza yönelme vaktinin geldiğine delalettir.
(bkz: nefes alsın yeter)
oha lan bunu da ciddiye alan olur belki

yokluğunda bir sınırı var.

ama insana fena koyar özgüveni falan altüst eder ha şu da var gerçekten de çok çirkindirsiniz belki.
güzel bir kız gibi rencide edilip reddedilmekten daha kötü olmayan durumdur.
neden çirkin bulduğun kıza teklif edesin ki o kadar mı abazansın?

sorusu hemen ardından gelir.
1.05'lik maçtan yatmak gibidir.

koyar ellam.
o kız senin için çirkin değilmiş ki teklif etmişsin işte.
kırılan özgüvenini karşındakine çamur atarak geri kazanmaya çalışmak da zavallılıktır.
"zaten hep öyle olur" düşüncesi uyandırandır.

reddedilmeden önce :

abi prenses gibi ya çok güzel,

reddedildikten sonra :

zaten çirkindi ya.
çirkin olduğunu düşündüğün kıza, yaklaşmamak gerektiğini dank ettiren durumdur.
çirkin olduğu nedense hep reddedildikten sonra farkedilir.
daha çirkin olduğunuzun resmidir.

veya kız harbiden Kezban paristedir.
Demek ki kızdan daha çirkinsiniz.
Şimdi çıkın gidin buradan.
çok pis göte geldiğinizin resmi'dir.o semti terk edin
önce kıza teklifte bulunup reddedilince de kızı çirkin bir kız yapan birinin yaşadığı durum. madem çirkindi o halde neden teklifte bulundun. madem reddedildin kıza çirkin diyerek neden asıl çirkinleşen sen oldun. madem kız ilgini çeken biri değildi neden kıza hiç yanaşmayıp çirkin gibi kötü bir ifadeyi kullanmak yerine susup gitmeyi denemedin. çelişkiler çelişkiler. bunlar hep önemli şeyler yani. yüz vermeyin böyle erkeklere kızlar aferin. aynen devam.
Allah çirkin şansı versin ne diyelim.
(bkz: göte geldi Aşkımız ikimizde şaşkınız)
Reddedildiğiniz Zaman dünya güzeli de olsa çirkin olacagı için pek hükmü yok sanırım.ulaşılamayan ciğer mevzusu.ayrıca sadece çirkin ile yaftalanıyorsa şanslı hatta.çok da kötü niyetli olmayan birini reddetmiş demek ki.