bugün

her ne kadar ikizler burcundan çıktığı söylensede, hayatımızın her döneminde çevremizde bolca bulunan tanıdıkça inancımızı yitirdiğimiz insanlardır. bir masum bir şeytandırlar. tanıdıkça diğer yüzlerini gördükçe güvenilmezlerdir.
iki yüzlü insanlar manasına da gelir.
Mehmet Akif Ersoy der ki:
"Eskiden iki yüzlü insanları hiç sevmezdim. Şimdi, çok yüzlüleri gördükçe ikiyüzlüleri sevmeye başladım."
çift karakterli insanlar, Rüzgar ne taraftan eserse, o tarafa yönelen insanlardır.
Köprüyü geçene kadar, ayıya ne diyeceklerini çok iyi bilirler.
Sizinle gulerken eglenirken birden kavga cikaran kisidir, uzak durulmasi gereken kisidir.
Dissosiyatif kimlik bozukluğu tanısı konulabilir. hayatınızı itinayla öpebilir. böyle insanlar genelde çocukluklarında fiziksel, psikolojik veya cinsel baskı altında kalmış olabilirler. uzak durmak gerekir. ne istediğini bilmez. anlamaya, çözmeye çalışırsın beni avutma diye çemkirirler. uzak davranırsın yine söyleyecek bir şey bulur. insanları sınıflandırır dışlar alay eder. yapma hoş değil dersin. devam eder. arkanı dönersin bir de bakmışsın ki alay ettikleriyle can ciğer olmuştur. hem seni ister hem istemez. ne istiyorsun dersin bilmiyorum der. heh işte o anda anlamaya çalışmadan ağzının ortasına bir tane yapıştırmak gerekir. yapmayınca çok pişman oluyor insan benden söylemesi. düşman başına vermesin.
(bkz: harvey dent)
ikizler burcu'dur. Ama kaç karakteri olduğunu fark edemiyorsa dengesizdir, kova burcudur.
Benim de aralarına dahil olduğum insanlar topluluğu. Bazen,inci yazarı gibi davranırken bazen de en has fularlısından ekşici oluyorum.
Bazı insanların gerçektende çift karakteri olsaydı ve böyle Karaktersizce davranmasaydı, dedirtir. Yada keşke iki tane karakterleri olsunda belki diğeri iyidir amk dedirtir, şuanki zaten kötü.
Kovayı ayıramayız. Kova da dengesizdir ama tehlikesiz dengesizdir. En azından sözünü tutar kova.
doğal götlerdir. Koymak sevaptır.
Aşırı çaba gerektiren davranıştır ömür sürmez.
çift karakterlilik değil, kararsızlılıkdır o. zamanı geldiğinde bazı şeylerin yerine oturacağını düşünüyorum. çift karakterlilik ise psikolojide DKB(dissosiyatif kişilik bozukluğu) denilen rahatsızlıktır.
ikizler Burcu olabilirler ayrıca obsesif kompulsif bozukluk da görülebilir.
hiç bilmedigim veya ısınamadığım bir ortamda tamamen sessiz insan moduna bürünüyorum ki elimde değil öyle olunca da kendimi gerizekalı gibi hissediyorum. bu yüzden o ortamdan kaçmak istiyorum. ama genelde mecburiyetten bulunmam gerekiyor. çok korkunç bir durum. yanıma gelip çok sessizsin biraz konussana gülmüyorsun bile diyen insanlar oluyo.icimden sen beni bir de kankalarimin yanında gör diyorum.yenilikleri sevmiyorum sanırım. yeni ve farklı olan hiçbir şeye ısınamıyorum. çok berbat bi durum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar