bugün

(bkz: ben kolaya atarım)
tükürükle biriktirince kimsenin yemesi engelleniyordu.*
O minik şeyler ağzınıza bir bir dolarken ne mutluluk verici bir şey diye düşünürsünüz.
çok güzel bir tattır.çoçukluk yıllarının çekirdek yeme şeklidir.
fantazidir. verdiği haz master card'la bile alınamaz
biriktirmenin vermiş olduğu keyfin doyasıya hissedildiği çocukluk uğraşıdır. kollar durduğunda hasat zamanı gelmiş mahsül misali avuç dolusu çekirdek şevkle yenir. bir çuval incir en ufak bir temasta berbat olabilir, pürdikkat olunmalıdır.
çekirdeğin tadını aldım be tepkisini vermek için yapılması gerekendir. küçüklüğümün hareketidir.
Cocukken yapilan eylem. Hele kolanin icine atarsaniz tadindan yenmez.
biriktirirken çiğnememek için kendiyle savaşır insan.
o kadar uğraşıyorsun, çıkarıyorsun ama dakika olmadan bitiyor ve üzülüyorsun. o yüzden en iyisi biriktirmeden yemek.
yerken keşke ayıklanmış olarak satılsa geyiği uzunca bir süre konuşulan eylemdir.
sonucunda keşke birazcık daha biriktirseydim denilen eylem.
küçükken kardeşimin biriktirdiği benim toptan yediğim eylemdir.
çitletilirken içi üst dudak ve damak arasında biriktirilir.
zor ama sonucu güzel olan eylemdir. çekirdek içlerinin hepsini ağza atınca ağızda kalan tat mükemmeldir. bir de üstüne kola içtin mi mis olur mis.
Çocukluğum boyunca sayısını bilemeyeceğim kadar çok yaptığım eylemdir. Hatta hepsini tek tek çıkarıp kanepenin koluna dizmek gibi bir alışkanlığımda vardı ya, neyse. Hepsin ayıklayıp biriktirdikten sonra kaseye doldurup, kaşık vasıtası ile mideye indirme kısmı da olayın en güzel kısmı be.
bir tür orgazmdır.
Sivilce yapar mantığı ile ergenliğe girdiğim ilk dönemlerde ve takibinde ki birkaç yılda çekirdek yemek zevkinden mahrum kalmamak için, içlerini büyük ninemize (annemin babaannesi) yedirdiğim garip davranış. ucundan çıtlatıp kalanını ellerimle açıp 1 kase çekirdekten, 1 kase iç çıkartıp o kaseyi de çok önemli bir şey başarmış havalarında büyük ninemize sunardım. Şimdi düşününce harbi salakmışım diyor insan ama o zaman o kabukların tuz tadını filan almak iyi geliyormuş demek ki
ayçiçeği çekirdeğine uygulayınca zevkini daha bir aldığımız, elimizdekiler bitince biraz daha kıraydım iyiydi dedirten, çocuklukta alışılagelen ve hala daha sevilen bir eylemdir.
Annenin yardimi alinarak daha fazla cekirdek ici toplanabilir. Ne kadar cok cekirdek ici o kadar cok orgazm.
ağız içinde biriktirmek suretiyle yapardım bu eylemi ağzımın suları akardı şarıl şarıl.
sabır gerek, çekirdek yemek, bağımlılık demek.
nefret ettim yazdığımdan.
Hazzin doruklarinin yasandigi eylem.
sivilce olarak geri dönecek olan eylem.
kolaya atıp içmenin daha makbul olduğu çocukluk vazgeçilmezim. hey gidi.

edit: oha zaten başlığı açanın niyeti de buymuş. yani burdan bir yere varmayacağım. şaşırdım sadece onu paylaşmak istedim.