bugün

adam acayip karizma ya reklama bayıldım öyle kolay kolay reklam izleyen biri değilim, hatta izlemekten hiç hazzetmem. televizyonda denk geldiğinde anında zaplar değiştiririm, internette denk geldiğinde mümkün mertebe reklamı geç derim ya da kapatır reklamsızına bakarım ama bunu sonuna kadar izledim.

tuhaf bir şekilde insanı çekiyor video. hatta sonunda suya atlayasım bile geldi diyebilirim.
sudan çıktıktan sonraki karizması beni benden aldı. kısa öz ve ilgi çekici bir video olmuş. ne bekliyordum bilmiyorum ama ben içi boş sıkıcı sıradan reklam falandır diye düşündüm başta. ama serbest çağrışım yapmaları baya iyi.
özeti: çağatay ulusoy=colins , kızlar=müşteri.

kızlar suya atlıyorlar, çağatay ulusoy onları kurtarıyor. sonra diğer kızlar da atlıyor, çünkü colins yani çağatay ulusoyun kendilerini kurtaracaklarını biliyorlar. bence kısa öz ve izlenebilir bir reklam.
Her türk reklamında olduğu gibi bu reklamda da saçmalık ve abartı ön planda.
1 trilyon 800 milyar aldığı reklamdır.
bu çağatay neden bu kadar çirkin,tövbe yarabbim.
çağatay aşığı biri olarak reklamı replay manyağı yaptım. her seferinde suya atlayasım geliyor. böyle bir asalet olamaz ya yerim.
Murat dalkılıç'ın kinetix giymesindeki saçmalıktan sonra reklamlara inancım kalmadı.
Kızı okuyup üfleyerek hayata döndürüyor bari bi öbüştürseydiniz de wowowowow haram deseydik.