bugün

şeker yerine cikolata kullanan adamdır.
Gerçek tiryakidir.
çayı içilmesi gerektiği gibi içen insandır.
Her sey edebiyat hocanın verdiği kitabı okumamla başladı hayata bakışın değişecek dedi ve çaya şeker atmadim ben artık eski ben değildim.
Beyni az Çalışıyordur ( beynin glukoz kullanımı ).
- çayi şekersiz içiyorum abi ben ya on numara valla bak sende dene.
+ olum siktir git şurdan kaşığı gotune sokarım şimdi.
ibne olabilir.
Ben degilimdir.e kup seker atarim kucuk bardaga.sekersiz icenlerde bir artistlik kasigi ve sekeri garsona geri vermeler kasigi ve sekeri al ben sekersiz icerim ehehhe demeler falan.illa sekersiz icilecekse acik ve suzgec kullanilmis copurlu cay icilmemesi gerekirn
Tembel ve fakirdir. öğrenci evinde masraftan kısmak ve şeker almaya gidecek adam olmayinca evcek başlamistik. şimdi hepimiz cayi sekersiz içiyoruz.
sanki dünya'nın en mühim işini yapıyormuş gibi bir takım triplere girerek insanı çaydan soğutan tiptir. kendinizi önemli hissetmek isteyip başaramıyorsanız çayı şekersiz içmeyi deneyiniz. *
aslinda cay icen insandir.
yani asıl caya seker katanlar sekerli cay iciyordur. asıl bu insan ise cayi sekersiz ictigi icin çay iciyordur.

-cay icmek
-sekerli cay icmek

simdi kim cay iciyormus anlamissinizdir.
evde olsun yada bir cafede olsun çay kaşığı ve şeker arama, isteme, bunlarla uğraşma derdinden de kurtulmuş olan insandır.
benimdir, sadece çay değil kahveyi de şekersiz içerim ve bunu tek kendim yapmam aileme de şekersiz içtirtmişimdir. şekerin her daim kanda bulunduğunu beyinden dolayı ama fazla şekerin kanser hücrelerini beslediğini söylenir bu yüzden karbonhidratlı olan her gıdayı dikkatli tüketmek gerekir.
kilo almak istemeyen insandır.
şekerli olunca şerbet gibi geliyor tadı çayın tadı zaten kendisinde şekere gerek yok.
benimdir. hatirlamam bile sekerli cayi en son ne zaman ictigimi.
adam gibi adamdır.
Kabartma tozsuz kek yiyen insan gibidir.
sırf ''çayı şekersiz insan'' sıfatı taşımak için bunu yapan insanlar var.

bir de siz şekerli içiyorsunuz diye küfretmediği kalır.

-sen şekerli mi içiyorsun??? ciddi misin? neden?

içemiyorum lan işte şekersiz. zorla mı.
Dort yildir yaptigim eylem. Saglik acisindan sizde yapin mutlaka. insan hafifliyor yav.
bu insanlar yaptıkları bu eylemle övünmekten bıkmazlar usanmazlar hayır yani neyin havası bu anlamıyorum ki , bi de ay cnm sen nasıl 3 şekerli içiyosun ya .s.s tepkisi verirler , hayır yani nolmuş nescafeyi de 3 şekerli içiyosam.s.s
buyrun benim yaklaşık iki yıldır şeker kullanmıyorum.
zaten 40 gün boyunca şeker kullanmayınca vucut unutuyor şekerin tadını.
abi kilo vermek istiyorsanız çayı şekersiz için. ben bu kadar tesir edeceğini düşünmüyordum. çok çay içen birisi iseniz, çayda şekeri kademeli azaltın sonra tamamen kesin. ben de lan çay şekersiz mi olur diyordum, ama şimdiki halimden gayet memnunum.
çayın gerçek tadını alan insandır. çayı, kahveyi şekersiz içmeye alışırsanız tadını daha çok alacaksınız. bir anda şekersiz içmeye başlayan bir insan olarak size tavsiyem yok. nasıl keyif alıyorsanız aynen devam.
Benimdir. Çay şekersiz ve demliyken güzeldir.
Şeker atınca çayın tadını almamakla beraber, boşuna şeker stoğunu neden yapayım dedirtir insana.