bugün

sanırım 3 gün sürmüştü.
modlara diyorum 1 haftadan uzun süreli çaylak cezası vereceğinize silin daha iyi diye onlar da çaylak olunca fake hesap açmak çok hojdur ama bize na diyorlar.
Ceza olarak 3 gün, onaylanma surem 1 gün.
Uzamalıdır. Arzı kısarsan talep artar.

(bkz: ekşi sözlük)
onaylanma sürem 2.5 gün sürmüştü.
3 gün süren bekleyiştir,ne kadar hevesliydim.
2 sene önce hatırlıyorum 12-13 gün suren caylakligim olmuştu. kişiye gore değişir moderasyon tarafından torpilliyseniz hiç almazsınız.
içinde bulunduğum süreçtir. entry tamamlıyoruz efendim napalım.
1 ay olan vardır.
Bugün itibari ile bitmiştir. Ulan sonunda be.
Ne olduğunu 5 dk öncesine kadar çözemediğim olay.

Ne uyuz bir süreç. Yazıyorsun ama görünmüyor. Birde benim gibi görünüyor sanıp dikkatli dikkatli yazıyorsan tadından yenmiyor.

Neyse elbet bir gün görünecek yazmaya devam...
Daha 2. gününde yani benden sonra kayıt olup benden önce yazar olabilen insanların bulunduğu bir süreçtir. Ayrıca illa bu başlıkta ağlamak mı gerekiyor yazar olmak için?
bir an önce bitsin de kurtulayım dediğim durumdur.
Bitmek bilmeyen çile.

Neymiş efendim sol framei lookin başlıklarıyla doldurmuşum 20 gün yahu arkadaş özelden yazamıyoruz kıza nickalti giremiyoruz ee başlık açmadan nasıl yol alcaz biz.
çile evet.

niçin çaylağım hala dediğimde ise entrilerim çok kısa imiş. yapmayın abi, ilk başta kısa yazsam ne uzun yazsam ne. farkındaysanız lafı hala uzatıyorum uzatıyorum uzamıyor amk.
çaylaklık suresi diye okuduğum bunun için sure mi var lan diye bi beş on saniye kadar düşündüren başlıktır.
siz bu entryi okuyabildiğinizde ben çoktan yazar olmuş olacağım... beklemedeyim sözlük.
sıra belirtmediği için ne kadar bekleyeceğimi, beklendiğini tahmin edemediğim süredir.
yurtdışına vize almak bu kadar sürmüyor arkadaş ne yapalım ne istiyosun.
Bitmeyen süredir. Onay listeside olmadığından sıranızı bilemezsiniz.
Beklemede olduğum süre ;
Bitmez , tükenmez ekmek sırası mübarek.
Bekle bekle bitmiyor.
içinde bulunduğum ve sinir olduğum durum, ah bir yazar olabilsem çok değişik şeyler denemek istiyorum.
ulan 3 ay oldu, öldük mü de unuttunuz beni ulan. eyyyy moderator rüşvet mi bekliyorsun, ne istiyorsun, canımı mı alacaksınız?.
21 gündür içinde bulunduğu süredir.

bir geri sayım aracı olmayan, bir ümit verici bilgilendirme mesajı gelmeyen, tamamen duygularımızla oynayan, gün içinde işte bu seferki girişimde kesin yazarım dediğimiz ve gün içinde küçük beklentilerle yaşamımıza devam etmemizi sağlayan anlamlı süreç.

edit: gün sayısı.

edit 2: gün sayısı.
an itibarı ile sabırsızlıkla beklediğim olaydır.
güncel Önemli Başlıklar