bugün

ekşi sözlüğün saçmalığı onu geçtim doğru düzgün ilerleyemen vasattan beter bir liste.
allah bu listede olanları kurtarsın yarabbim.
uludağda da olduğu iddia edilen liste ama pkklı yazarlar 3 saate yazar oluyor orasını anlamadık vesselam.
1,5 ay önce "çaylak onay listesinde 1.sıradasınız" bildirisini gördüğüm akabinde yazarlığımın onaylandığı listedir.

sabreden derviş..
yalan olm. kimse burdan yazar olmaz. tanıdık olacak. by.
ekşi sözlükte ilerlemeyendir.
11 aydır 9000lerdeyim, bi bok olduğu yok ameke.
ekşi sözlüğün sanki nasa'ya bilim adamı seçeceği gibi bir his uyandırır bu onay listesinde olmak. abi altı üstü bir siten var kasma istersen bu kadar.
pkklı yazarlara uygulanmayan onay listesidir zira 3 saatte yazar olur bunlar.
(bkz: baran bari)
piç erkek gibi davranılması gereken liste. ne zaman sözlükte daha çok vakit geçirsem entry girip, oylama yapsam liste beni geri atıyor. sonra sinirlenip 2 3 gün siteye girmiyorum hoop 100 kişi ilerlemişim.
hızlıca erimesi söylentisine şimdi katıldım. dün gece 19971. bu sabah 1 saat önce 19934. şimdi ise 19861. sıradayım ha gayret baby.

edit:19788. sıradayım yuppii.
ekşide çok kötü olan listedir.
meta sözlükte adil olan listedir. 10 entry giriyorsun, moderatörler direk ilgileniyor. kasım kasım kasılan, günlerce bekleten moderatörlere de selam olsun.
47.sırada bulunduğum listedir , az kaldı ekşiyi de karıştırıcam hayırlısıyla.
2002 den beri yazarı oldugum sözlüğün çaylak listesi. 3-5 tane hesabım var. Boşuna beklemeyin birkaç hesap verebilirim.
20.sıraya kadar ilerlediğim liste

ama kabul etmeyecekler amk
(bkz: çaylak 10 ay listesi)
bir yıla yakın bir sürede 27.000'lerden 4000'lere kadar düştüğüm liste. bakalım bundan sonraki bekleyiş ne kadar sürecek.
Ekşi sözlükte olan boş beleş listedir.
Bazıları yıllarca yazar olmayı bekliyor orda.
Ne güzel Uludağ var işte yazın burda.
Tamam orda kaliteli yazarlar, zengin içerik var ama yazarlık için bu kadar süre beklemek saçmalık.
3 sene evvel ekşide hesap açtım hâlâ çaylağım. Boykot ediyorum lan, bebek bile 9 ayda doğuyor.
Uzun dönem askerlik ile eş değer bekleme süresine sahip liste. Sıralamayı ilerletmek için yapacağınız hiçbir şey yok sadece giriş yapmanız yeterli. 10 tanım Entrysi girip her gün bir kere sözlüğe giren ve sizin önünüzde olan biri siz ne kadar kaliteli entryler girerseniz girin sizin önünüzde kalıyor. Yazar olduktan sonra formata neler yapacağını bilemiyorsunuz (bkz: siktin formatı eyledin viran). Burada önemli olması gereken yazarın aktifliği ve Entry kalitesi olması gerekirken sadece bir kere girmesi oluyor. Sonra vay efendim sözlük kalitesi niye düşüyor.
algoritması berbat olan ekşi sözlük listesidir.
ömrümün geçtiği liste. 5-6 yıl sürüyor diyolla.
2 yıldır beklediğim durum. ben anlamıyorum arkadaş 5 yıl belki daha fazladır bekleyen yazarlar var bu yöneticiler ne sikime yarıyor amına koyayım yazar olursam büyük ihtimal yazmam pekte takip etmiyorum uludağ sözlük biraz daha aşağıda olabilir ama sikerim 3 yılını 5 yılını kimse kimseyi o kadar beklemez.
edit:yukarıdaki arkadaş doğru demiş tam bir enayilik.
ekşisözlükte dönen torpilin belgesi.
Uzun bir aradan sonra tekrar yerimi aldığım listedir. Artık görüş ve yorumlarımı, şimdiden tanımayı merakla beklediğim siz değerli sözlükdaşlarımla paylaşabileceğim anı sabırsızlıkla bekliyorum.
bu sözlükte yok dimi lan ? eleman silik oluyor 3 saat sonra başka bir nick ile burada çünkü.