Takılacak başka site ararsın ama ne yazık ki yoktur. inci ve twitter ortamı buraya yakınsa da tam aynı değildir. Keşke sözlük çaylak yapınca alternatif de sunsa veya bu cezayı tamemen kaldırmalı. Yıllardır yaptığı halde ceza almayan yazarların yaptığı şeyi sen yapınca çaylak olursan Insan sudan çıkmış balığa dönüyor. Değer yargılarını sorguluyor.
Benim ekranım kitleniyor

görsel

her yazara olmuyormuş. bizim suçumuz ne lan. dingilin teki caylakken de entry girmeye devam ediyor biz bırak entry girmeyi siteden çıkış bile yapamıyoruz.
üç kuluvalla bir elhem okumak.
Sol framede başlıklara görmiyeceğini bile bile göz yaşlarını silerek entryleryazmak. En kısa sürede bu moddan çıkıp entrylerimi sözlük halkının okuması dileği ile.
Çaylaklık kaç günse, daha fazla kafa izni almak.
Moderasyona sövmek. Çünkü adil değiller.
yazılacak entryleri saklayıp çaylaklık bitince girmek.
gizli gizli kim ne yazmış diye bakmak. en fazla artı oy verebiliyorsun zaten, başka bir şansın da yok...
eli böğründe inceden bir hassttiir be rıfat abi modunda gezmek!

diptennot: hayır, bunca yıl çaylak olmadım, sadece zorlayarak çaylak olan birinin ruh halini sentezlemeye çalıştım.
Eski entryleri beğenip durmak, özel mesaj atılamadığı için entry altına yorum girmek ve Netflix'te dizi devirmek. Geçen bir haftalığına çaylak olmuştum. malum yazarın bazı entrylerini biriktirmiştim çaylaklık bitince eksilemek için.*