bugün

yürürken kalçalarının hareketi dikkatimi çekiyor. tam da geçen gün önümde yürürken farkettim. normal giyinmiş olsa hiç bakmazdım oysa.
bu kadar paketlenip kapatılan kıymetli şey nasıl birşey merak etmişim usta. kabahat bende mi şimdi, bilemedim.
gözüne bir de madenci gözlüğü taksın da gözleride görünmesin.
yanına 1 metreden fazla yaklaşınca zina yaptım hissi uyandırır.
hep altından jartiyer çıkıcakmış gibi geliyor.
çinlilerle kıyasıya kapışır hatta son düzlükte bir iki boy fark atabilirler. içler acısı bir durum bence.
iran'da açıkların oradakilere uyandırdığı duygular gibi olabilir ama en nihayetinde buradaki çarşaflı da oradaki açık da insandır.
elbette tercihtir,ne kadar sabırlı olduğunun ölçüldüğü anlardan biridir,zira görüp,yorum yapmadan yanından geçebiliyorsan eğer sen kademe atlamış bir insansındır.
mide bulantısı.
tipik ninja gördüm sendromudur.Kardeşler arası elle çarpı yapıldığında uzaklaşacak ya da en azından yüzünü gösterecek umuduyla karşılanmadır.Tercih meselesi olmakla beraber, abartılmış bir tercihtir .
karafatma, cahillik, çirkinlik. yazık bunlara ya.
Atatürk'ün annesinin çarşaflı olduğunu unutan Atatürk'çü. Atatürk'ün çarşaflı bir kadına aşık olduğunu unutan bşir Atatürk'çü. Ya bunlar neye göre Atatürk'çü ben hiç çözemedim. isteyen istediğini giyer sana ne, isteyen donsuz gezer bana ne.
ninjaların hala aramızda olabileceği gerçeği hakkında sık sık düşünmemi sağlayan, insanlıklarından şüphe ettiğim canlılar.
bir sebebi vardır diye düşündüren ancak "insanlara kendini kapatmasını allah emretmiş olamaz." diye düşündürür. eşlerininde kapanmasını beklediğim kadınlardır.
birileri iradesine sahip olamıyor diye nedir bu işkence?
ya beni kaçırırlarsa, çocukluktan kalma bir korku.
türbanlı kızları falan sevmiyorum bu yüzdende saygım var ama kötü bence saçma.
ya bu çarşaflı kadınlar erkeğede benziyor çok. sadece burun var gibi.
hayır o çarşaf nasıl bir şey acaba elbise mi o ne.
nasıl bir şeey acaba hiç elime alıp bakmadım.
korku duygusu.
ÇARŞAFLI KADIN HAKKINDA NE DÜŞÜNDÜĞÜ DEĞiL, ÇARŞAFLI OLDUĞU iÇiN DÜŞÜNÜLEN YANLIŞ DÜŞÜNCELERDiR.

Kadın ne yaparsa yapsın isteyen istediğini düşünebiliyor. Çarşaflı kadın heryerini kapatmışken üstelik inançları için yine akıllara yanlış şeyler getireNLER OLUYOR. KADINI KÖTÜLEMEK, ERKEĞi AKLAMAK iÇiN UYDURULMUŞ ŞAHANE ÖNERME. yada her ne ise.
güneş yüzü görmemiş bembeyaz bir vücut. *
düştü düşecek diye korkar insan. o çarşafa basmadan nasıl yürüyebiliyorlar hayret ediyorum.
http://galeri.uludagsozlu...kapal%c4%b1-uyuma-137547/
(bkz: kinder sürpriz)
fitnedir. fitne uyandırıyorlar arkadaş!
fırsat kollayanlar da bir güzel genelliyorlar.
acaba ben çarşaflı olsam nasıl olurdum..
nasıl bir irade bu ya? hissi.
"çek o çarşafıı, çek kafasından sıyıır aat, hadii bak gidiyo çabuk", tarzında düşüncelere sahip oluyorum genelde. kafayı kapatmanın imanla lineer bir grafik çizdiği algısından nefret ettiğim gibi bir duygu. t.c ülkesinde cumhuriyet ilanından beri kimse çarşaf giymiyor ve evet sen kendini ötekileştiriyorsun ve evet bu durumda benim bu beslediğim duygu gayet de normal.