bugün

Çalışsa da hazırlamalı diyorum.

Evet bekarım.
bir anket sorusu. hasta veya engelli değilse yahut istisnai bir sebebi yoksa e bir zahmet hazırlasın.
Gözlemlediğim kadarı ile tek çalışan erkeklerin durumu çok vahim. Neden olduğunu söyleyeyim. Genelde ev hanımları çoluk çocuğu okula savdıktan sonra saat 12 ye kadar bir güzel uyuyor. Akşam ise tek yaptığı yemek oluyor. Hatta haftada bir temizlik yaptımı deme keyfine.
Çalışmıyorsa hazırlanmalı. Çalışıyorsa kendi kahvaltı yapamayacak kadar yorgun olacağından hazırlamaması hoş görülebilir. Geceden sandviç hazırlar arabada yerler artık.
Yoo öğlene kadar uyumalı. Sonra sikik kadın programları izlemeli. En az 100 IQ ile başladığı bu hayatı 30 IQ ile bitirmeli.

Ne kahvaltısı?
Yok canım. Esas kocası hazırlamalı. Prenses biraz daha uyusun. Kalksın yesin, su içsin yine yatsın. Hani bir söz var " kara katır yer yatır, kalkar su içer gene yatır" sonra benim gottumm neden değirmen taşı gibi oldu diyen bir kısımdır.
Hazırlamalıdır.
Mrltln adlı yazar olayı güzel açıklamış.
Gittigi saate bagli olarak degisir adam 9 da ayriliyorsa evden bir zahmet kahvalti hazirlasin ama 6 ,7 gibi bir saatte ayriliyorsa o saatte kalkmasina gerek yok. Kahvalti dedigin aman aman zor yapilan bir yemek degil. Ayrica kadinla evlenirken calisip calismadigini biliyorsun. Kendine hizmetci olarak almis gibi davranmak yanlis
günümüzün en büyük problemi nereye gitsem evli erkekler poğaça, simit vb sağlıksız şeylerle kahvaltı etmeye çalışıyorlar. diyorum arkadaş hadi ben bekarım ve sabah kalkınca kahvaltı yapamıyorum canım istemiyor size ne oluyor diyorum ve keşke söylemez olaydım diyorum boyunları bükük mahsun.

çalışanlar tamamda çalışmayanların derdi ne. sonra niye evlenmiyorsun diyorlar. şahsen ben kendim kalkıp kahvaltımı hazırlıyorum zor birşey değil yani elime de yapışmıyor nasıl bir tembel insanlar var.

evlilik demek belli bir sorumluluk ve görev üstlenmek bunu göze alamayanlar evlenmesin sonra kadının görevi mi yok temizlik görevi mi diye bir kılıf uyduruyorlar. sen görev diye bakarsan oooo.

insan temiz tertipli olmalı. şimdi ben yemek yedim eşimin görevi benim mi diyim eşek değiliz ya sofra kurulurken ve kaldırılırken yardım ederiz.

şahsen biz suçluyuz kendi ayaklarımız üstünde durmalıyız, ezdirmeyelim beyler kendimizi. yemek , temizlik felan kolay yapın kimseye muhtaç olmayın bu prenseslere prim vermeyin gitsinler öğleye kadar yatıp rüyalarında italyan prensleri hayal etsinler.
hazırlamasını umduğum bir başlık. en azından bunu yapsınlar

zira akşama kadar yatmaktan koltuğun götüne çok fazla batmasından mıdır nedir, hayat müşterek diye zırvalar bir de bu tip andavallar. tek yaptığın şey evde kaygısızca yatmak. neyin derdi bu anlamak mümkün değil. hayat bana müşterek. senin gibi götünü serip akşama kadar yatanlara değil!
Hazırlamalı mutlaka..
instagram⬇️
https://instagram.com/alperenreis44
Kendimde saat başı acıktığım için hiç gocunmam hazırlarım.
nasıl hazırlayacak? 12ye kadar uyu, bütün gün ya dışarıda koca parası harca, ya evde tv seyret, sonra uyduruktan bir akşam yemeği, iki yer silmek kolay mı.
neden ekşide konu olan başlıkları 1 gün sonra burada görüyorum, vazgeçin şu arak huyunuzdan evlatlarım.
Çalışırken patrona hazırladığı için
Çalışmadığında da kocasına hazırlasın bi zahmet
Hazırlamıyorsa ne gereği var.
evlilik hayatıyla ilgili merak edilen bir soru.sırf eşi işe gidiyor diye uykusunu bölüp ona kahvaltı hazırlaması saçma olur.kocaman adam kalkıp kahvaltısını hazırlamıyor mu? bunun en doğrusu ilk kim uyanırsa kahvaltıyı onun hazırlamasıdır.