nasıl ısındığını merak ettiğin kızdır. 40 kat giyindiğim halde zangır zangır titriyorum, yanımdaki minili ince yelekli kızda tık yok.
ise gelirken son alaskalilar gibi giyiniyorum.
botun icinde ayaklarim buz tutuyor.

neymis efendim.naylon corap cok isitiyormus.(niylin çirip sicik titiyir.)

inanmis gibi yapin beyler.
götleri donuyor da belli etmiyorlar.
Zırh gibi soğuk ne aq. Evet. Teşekkürler.
kansız ibneler üşür. net.
Ağzım açık baktığım kızdır. En iyi erkekleri o hak eder biz üst üste montlar şapkalar atkılar falan takıp insanlıktan çıkarken kız mini etek giyer. Her şeyin en iyisine layıktır bazen başıma güzel bı şey geldiğinde acaba bu kızların hakkını yiyor muyum diye düşünüyorum.
Diyeceğim tek şey helal olsun.
Biz donarken onların öyle giyinmesi gariptir.
içi yanıyordur boş verin. üşüse giymez zaten.
Kızda eksi derecelere dayanıklı bir popo varsa demek ki.

Abi ben evin içinde haşortmanın içine içlik giyecem neredeyse, bu gızlar nasıl üşümüyolla.
Zırh gibi sıcaktır. Bizi de ısıtsındır. Evet.
allah akıl fikir verir tez vakitte umarım.
daha dün sabahın köründe ankara lokasyonunda, dikmen mevkisinde denk geldiğim (soğuğun şiddetini bildirme amaçlı), ben dilimin donmaması için saniyelik de olsa ağzımı açmaya korkarken, sanki hava ağustos 33 derecesi kıvamındaymış gibi yanımdan yürüyüp giden örneğine denk gelinmiş kızdır. aynı zamanda şayet içten herhangi bir ısıtma tertibatı yoksa, diz çöküp tövbe etmelik (galiba) canlıdır.
antifiriz kalitesine dikkat eden kızdır.
totişi üşüyebilir.
kadınlar zevklerinden ve görsellikten ödün vermediği için donup kalsalar da sıkıntı yok.

maskara sürerken donan kadın görürseniz elleşmeyin. * hihiihi
Az önce Görüldü, baştaki bereden utanıldı.
mus çorap denilen şey var onu siz giyseniz götünüz alev alır.
(bkz: cahilim demenin alternatif yolları)
Literatüre Zırh gibi soğuk tabirini sokan hanım bayan kızdır. Harbiden zırh gibi soğuk ne amk.
KOR GiBi YÜREKLi HATUNDUR.