bugün

akp ülkeyi batırdı, ülkeyi böldü, hırsızlar, rüşvetçiler hüloooğ diye zır zır ötüp hastalanınca utanmadan tayyip erdoğan'ın yaptırdığı hastaneye gitmek yüzsüzlüğüdür.

kendinize gelin biraz, kendinize.
siktir git ateistin icat ettiği bilgisayarı kullanma diye cevap verilecek tespit.
https://www.facebook.com/...18&type=2&theater
şu videoyu da hazırlamışlardır.
padişahlı mı lan bu . onun olsun vergi bizim cebimizden çaldığı paralar hatta miting adına düzenlediği turlar da bizim cebimizden.
adam yırtık ayakkabılarla çıkmış yola tüm ülkenin sahibi olmuş vay anasını.
tayyibi tek adam konumuna getirip her şeyine tezavrat yapıp eleştiremeyenler oturup düşünsün onun yolundan sapmasının günaha batmasının ellerinin kana bulanmasının kul hakkına girmesinin en büyük sebebi koşulsuz şartsız savunup allah gibi tapan sizlersiniz.
Muayene ücreti olan 15 lirayı hani ücretsizdi ya verir muayene mi olurum kimsede bir şey diyemez! Ayrıca sosyal devlet değil mi tabi yapacak o hastaneyi.
zır zır ötüp atatürk'ün kurduğu ülkede, bik bik "tayyip'i sevmeyip onun yaptığı köprüyü kullanmak, hastaneye gitmek" şeklinde zırlayanların tespitlerini orta yere bırakmalarıdır.

çok merak ediyorum: bütün her şeyi tayyip yapıyorsa ne gerek var bakanlara, bakanlar kuruluna. amk evinin önündeki çöpü muntazaman alınsa "bak tayyip çalışıyor" diyecek manyaklar.
halkın vergisiyle yapılmış hastanedir. lakin önceki hükümetler de vergi alıyordu neden hizmet yapmıyordu?
hangi hastaneymiş o ya bilelim de gitmeyelim ona. bunca yıldır istanbulda yeni açılan devlet hastanesi görmedim.
bahçelievler hastanesini açtılar geçen gün, acili yok hastanenin.
yazıklar acıyorum bunlara. Halkın vergisiyle yapılmış lan ne güzel ışte. poposunu satıp da mı yaptırsaymış. Sadece vergi mi bunun sigara cezası var. Hız cezası var...
özel hastanelerin sgk ile anlaşmalı hale getirilmesinden bahsediliyorsa, fark almayan özel hastanelerin eski ssk hastanelerinden bir farkı yok. tıklım tıklım ve leş gibi.
yok fark ödeyeceksek de sağlıkta devrim yaptık demenin anlamı yok. eskiden de özele giderdim yine özele giderim.
gören duyanda diyecekki tayyip olmasa memlekette dikili ağaç olmicak. olum vergi veriyoz len bırakta olsun bir kaç hastane.
devletin yapmakla hükümlü olduğu şeyi yapıp bunla övünen kişinin koyunlarının ağzından çıkan beyandır.
benim verdiğim vergiyle yapılan hastahaneye gitmemden daha doğal ne olabilir ki?
mantıksız bir beyandır.

chp iktidar olsaydı zır zır ötüp yine kemal'in yaptığı hastaneye gidecektik. çünkü hastane yapmak, polis, ambulans ve itfaiye gibi hizmetler sadece hükümete mal edilemez. bunlar devletin görevidir zaten, biz halk olarak bunun için vergi ödüyoruz. ne kadar vergi versekte hastaneye sağlam girip hasta çıkıyoruz ama o ayrı konu.
ayıptır, günahtır.

o hastaneler ne zahmetle ne özveriyle yapıldı.
kamu hizmetleri devlet tarafından gerçekleştirilir. bu nedenle hizmetler kişilere değil devlete mal edilmelidir. aslolan devlettir.
zır zır ötüp tayyibin yaptğı yollarda araç sürmekle eş değerdir.
amına koyim, baytara mı gidek? dedirten boş laf.
cemaate sövüp sövüp, ihtiyaç durumunda maliyet düşürme gereği bim' den alışveriş yapan ve "oh alışverişi de ucuza getirdik!" şeklinde iç geçiren gururlu(!) üniversite öğrencisinin durumuna eşdeğer eylem. acıbadem köşeyi dönünce solda.
tayyip iktidar olmasaydı yapılamayacak hastanelere gitmektir.
sigortaya her ay 300 lira bayılıyoruz amına koyayım tabi ki gidicez. ailecek sigortaya verdiğimiz parayla tam teşekküllü 100 yatak kapasiteli hastane yapardık lan.
doğru tespittir.

tayyip o hastaneleri kendi paralarıyla yapmıştır.
doktorlarına maaşı cebinden veriyordur.
biraz daha sıkarsam inanıp ağlamaya başlayacağım.

la bi ... gidin la!
çatır çatır ödediğim vergilerle çatır çatır yapmak zorunda oldukları hastaneye gitmektir. içerisinde çalışan temzilikçiden başhekime kadar tüm memurların maaşı yine benim vergilerimle ödenmektedir. hepsi eşşek gibi bana bakmak zorundadır. yersen.
terbiyesizlik ve yüzsüzlüktür. yakışmayan hareketlerdir.
babasının parasıyla yaptı sanki hırsız pzeveng.
mal beyanı.