bugün

Kafalarından vururum. Yöntem basit düşünme, vur.
Zombie hunt is starting. Avlarız canım alt tarafı ne yapıcaz avlamazsan avlanırsın.
Filmdekiler ne yapıyorsa onu.
eve en yakin gida deposuna saklanirim. kapıları kaparim kimseyide almam , ordaki yiyecek içecek su bitene kadar orda yaşarım. ortalık durulur o zaman kadar sonra işte bla bla bla klasik şeyler.
ölcez nasılsa günde bi paket sigara içen adamlarız götümüzü kessen kaçamayız zombilerden. Önce son bi sevişir sonra savaşa giderim ölmeden bi iki tane yanımda götüreyim.
eğer zombi istilası Türkiye'de türk'lere karşı olursa vay o zombilerin haline.

mesela düşünün Taksim'de zombinin birisi ona buna bulaşmaya kalktı, ne olur? ne olacak, alırlar araya ağzını burnunu kırarlar, bir grup zombi biz zombiyiz diye yürüse halkın üstüne, biz de Bayrampaşa çocuğuyuz lan diye, üstlerine atlayacak çok olur.

zaten o zombi istilasındaki zombileri bir süre sonra, muhtemelen bir kısmı, travesti olur şişli halaskargazi'de müşteri ararlar, bir kısım çocuk zombi'yi trafikte cam silerken, bir kısmını da sokakta dilenirken görmeye başlarız.

burası türkiye oğlum, öyle zombiden , vampirden falan korkmaz kimse burada, ha konu in cin olur o ayrı mesele, ama öyle gavurun zombisine falan papuç bırakmaz benim nadide halkım.
Uzlaşırım. Şiddet çözüm değildir. Barış.

görsel
tarlalara giderdim. hem uzun süreli besin kaynağı vardır hem de potansiyel zombi sayısı azdır.
edit: şu klibi akıllara getirmiştir: https://www.youtube.com/watch?v=sOnqjkJTMaA
görsel
levyeyle girişmektir.

(bkz: half life) *
Çok şey yapıcam da olmadı yıllardır. Testere, beyzbol sopası hazır evde. Bir de çivi tabancası alırsam tamamdır. Tek hayalim.
zombi olurdum.bugüne kadar hep öldürüldüler hep ezildiler hep kötü tanıtıldılar kötü lanse edildiler.acaba nasıl bir duygu onları da anlamak gerek.onları anlamanın en iyi yolu da onlardan olmaktır.yaşasın özgür zombilerin kardeşliği!
muhtemelen hükümet çözüm süreci başlatırdı hemen,

önce zombilerin başı ile, istihbarat gizli gizli görüşür, sonra, zombilerin aslında temiz varlıklar olduğuna dair beyanlar gelirdi arka arkaya,

ardından ülkedeki halkın duygularını sömürerek yaşayan bir grup kan emici vampirden, bir akil heyet oluşturulur ve halka zombilerin aslında ne kadar iyi olduklarını anlatmaları için tüm ülke gezdirilirdi.

ardından zombilerle el ele kola kola türküler söylenir, halaylar çekilir, zombilerin ünlü türkücüsü, zombice türkü arasında hepinizin çükünü kesip yiyeceğiz der, o sırada kendisi gülümsenerek izlenir, hatta alkışlarla tempo tutulurdu.

e hadi bakalım hepimize zombi açılımı hayırlı olsun.
direk istanbul'daki en az nüfusu olan burgazada'ya giderim. giderken de yol üzerindeki silah mağazasına uğrarım. sonrası malum.

görsel
zombilerle barış, kardeşlik diyen sevgi pıtırcıklarının akıbeti şu kuledekiler gibi olur herhalde:
https://www.youtube.com/watch?v=5uL90PFju5g
edit: alın size kardeşlik! (bkz: swh)
Yanıma silah ve ekecek biçecek bir şeyler alıp acilen buraya giderdim. Fort Jefferson, Florida, Amerika.

görsel

Yalnız su ihtiyacını nasıl giderirdim bilmiyorum.Yaradana sığınıp yağmur dansı falan yapardım herhalde.
arabayı alır önce annemleri güvenli bir yere bırakırdım sonra kız arkadaşımıda yanlarına bırakır arkadaşları alır nevale yükleyip şehrin en yüksek binasının en üstüne çıkıp zombileri izlerdim. e tabi bi silahçının camlarını kırıp ordan aldığımız tüfekleri çıkartıp nişan atmaca oynardık. kim en çok beyin çekerse diğerine sigara alırdı amk.
ona küçük et Parçaları verin. (bkz: gel hele gel)
zombi özel ilgi alanım olduğundan bunu çok kereler düşündüm ve en iyisinin yeraltı şehri olduğunu düşünüyorum. yer altı şehirlerinin duvarları da yerdeki topraktır , bir sığınağın duvarını korursanız ssığınağı da korursunuz. bu post apokaliptik bakış açısını dedeme de anlattım. siktir deli dedi. kabul etse kazıyorduk şimdi.
metrobüse binmem ya napçam daha başka ki..
o kapı kırılır, eve girilir, zombiler rahat uyutmaz olayları Türkiye'de pek tutmayacağından temiz bir uyku çekerdim.
Giriş katlarda demir parmaklık, kapılarda 20cm'lik Çelik, betonarme binalar, her taraf çit-sur-tel. O zombi nereye geliyor da uyurken kaba etimizi kemiriyor?

Tanım: sözlük yazarlarına yöneltilen bir sorumsu.
zombi mi olmuş yoksa uykudan mı uyanmış belli olmayan türk kızlarından korunmak için de bir taktik lazım aslında.
görsel
ilk yardım öğrenmek. şimdiden dolu dolu adamlar uğraşmış hazırlamış bize de öğrenmek düşer...
Ölürdüm herhalde. Bende ki bu şansla salgının başlangıcı ben bile olabilirim.
şimdi aklıma geldi ya.. itelersin bizim kızları bunlara..
kemirsin dursunlar ben o arada zaten bunların yaklaşmamasını sağlayan fısfıs bile bulurum..
malum ye ye bitmez bizimkiler..