1. 1.
  zırhlı muharebe aracı.

  üzerinde bir adet orta menzilli top ve uçaksavar makinalı tüfeği bulunan muharebe aracı.
  ... whereismywings
 2. 2.
  cinko ve magnezyum mineralerinin cesitli versiyonlarinin ( ornegin çinko metionin aspartat, magnezyum aspartat ) birlesmesiyle olusturulan ek mineral destegidir. sporcularda mineral eksikligiin giderilmesinde ve hormonal isleyisin duzenlenmesi hususunda kullanim alani bulur.
  ... antonio montana
 3. 3.
  ZMA; Çinko, Magnezyum ve Vitamin-B6'nın birleşiminin ortak ismidir, sporcular uzun zamandır testosteron seviyesini arttırmak için kullanılır. Birçok sporcu testosteronu ve ilaçsız olarak kas hacmini arttırmada etkili bir faktör olduğuna inanarak ZMA alıyor çünkü Çinko testosteron metabolizmasının bir parçasıdır. 1960'larda bilim adamları düşük çinko seviyesine sahip erkeklerin aynı zamanda düşük testosteron seviyesine de sahip olduğunu gördüler. 2000'de Brill ve Conti, ZMA'nın atletlerde testosteron düzeyini %30 arttırdığını buldu. Bu araştırma ZMA'yı bir gecede sansasyonel bir üne kavuşturdu. Sonraki araştırmalar çinko seviyesi normal olan insanlarda çinko almanın testosteron düzeyini arttırmadığını gösterdi. Almanya, Cologne'deki Alman Araştırma Merkezi'nde yönetilen bir araştırma ZMA desteğinin, kan düzeylerindeki toplam testosteron ya da biyolojik olarak aktif serbest testosteron değerlerinde herhangi bir etkisinin olmadığını tespit etti. Denekler 58 gün boyunca, her gün 3 ZMA kapsülü aldılar (her kapsülde 30 mg Çinko). Takviyeler kandaki çinko düzeyini yükseltirken, testosterona herhangi bir etki yapmadı. (European Journal of Clinical Nutrition, 63: 65-70, 2009) Çeviri: 3RSiN
  1 ... 3rsin
 4. 4.
  doğal testesteron artırıcı bir takviye olduğu söylenir.
  ... yuppie
 5. 5.
  zirhli muharebe araci kisaltmasi. tuzla piyade okulunca cekeceginiz iki kuradan biri ne tur piyade olarak yapacaginiza iliskindir. bunu cekerseniz altinizda acv300 ile askerligi tamamlarsiniz.
  -1 ... annesininminikkusu
 6. 6.
  zırhlı personel taşıyıcı ve tank lara destek olmak için kullanılan araçlardır.
  -1 ... tasarimix1
 7. 7.
  üzerinde bir adet 25 mm top ve bir adet makineli tüfek bulunan,

  amfibik,

  tam paletli, hafif zırhlı

  piyadenin aracıdır.
  ... taurus