bugün

An itibariyle kendini iyiden iyiye gösterdi.

Özellikle de kızların nicki coşuyor niyeyse artık bilemiyorum. Tabi adam zirveden önce bile nicke bakıp güzel olma ihtimalini göz önüne alarak "entarileri de kendisi kadar tatlı olan yazar", "çok güzel avatar fotosu olan yazar" diye bodoslama sallıyordu. Şimdi görüşünce eline müthiş bi koz geçmiş onu kaçırır mı?

Görünen o ki daha bir hafta boyunca "zirvede konuşma fırsatı bulduğum can yazar", "entarileri kadar sohbeti ve yüzü de tatlı olan yazar" ya da "anasını sikmek istediğim ama buna kalkışmayi dusunmeyecegim kadar tatlı yazar" türü yalamalar devam edecek.

Edit: puhahaha zirveye gidemeyen asosyal ibne olduk iyi mi? Amk bi akbilin başı altında gören de beyaz saray'da yaptılar sanacak.
yavşamanın sözlük boyutudur. kız nickleri altında salyalar sözlüğü basmıştır. evet.
geleydiniz sizde nick altı gireydiniz özenmeyin ibneler dediğim yazarımsı sıçmığı.
Zirveye gitmeyen asosyal ibnelerin kiskanclik naralaridir.
Ezmeler sizi.

Not: ben de gitmedim.
yavşaklığımızı sözlükte gün yüzüne çıkarmamızdır malumunuz zirvelerde sevişmekten yavşayamıyoruz.
çoğunluğu miller içerek poz veren ergenlerden oluşan bir grubun zirvesi olduğu için bu heyecan, bu hezeyan gayet normaldir. yavaşın lan. hiç mi canlı kız görmediniz amına koyim.
Gerçek hayatta bir sosyal ortamı olmayan yaşananların faaliyetidir. Adam gerçek hayatta bir kızla bir araya gelememiş ki?
acaba sözüm ona yavşaklık yapan insanlar mı kötü kalpli yoksa bu yapılan basit şeyleri yavşaklık olarak nitelendirenler mi sorusunu akla getirir.

hiç bir sözlük zirvesine katılmamış, hiç bir yazarın nick altına yazmamış biri olarak şunu söylemeliyim ki zirve sonrası nick altına yazmak yavşaklık değildir. ilk defa birbirlerini tanımış, arkadaş olmuş insanların birbirine yaptıkları jesttir sadece.

çekemiyorsanız anten taktırın. mal mal eleştiri yapmak ancak kimse tarafından sevilmeyen, oturduğu yerden insanları kıskanan kişilerin işidir.
tek elimde hala meme olduğu için yetişemediğim yavşaklıktır. oyşh.
Nasil mutlular allahim.
Birborilerine metiyeler duzmeler falan. Alttan alttan asilmalar, vicik vicik yalakaliklar off off cok yapmacik.
Bi daha zirve yapmayin. Yapin da sozlugun haberi olmadan yapin.
(bkz: ay ben gülerim)

ulan dalyarak, am kafalı(cinsel ayrımı ortadan kaldırdım küfürde bak) adam. ortada bir yavşaklık varsa şayet götünün yemediği şeyleri yapan insanlara "yavşak" demektir bana göre.

zirveleri hep sevdim yazarlığım süresince. belki sadece burada yazdıklarına bakıp da ağız dolusu küfürler edeceğim system error'a küfür etmeme engeldir zirveler ve bu konuda adamım tek değildir, yanlış anlamasın beni. he nickaltı mı? tillahını yazarım, hiç bir anasının şeyinden düşmüşten de bunun iznini alacak değilim.

bak şuraya bi;
(bkz: sözlük formatı)

bak şimdi bir de şuraya;
(bkz: sana giren çıkan ne)

bi de buna bak;
(bkz: hadi siktir git şimdi)

oldu mu?
karşı cinsi olsun olmasın karşısındaki tanımadığı insanla 2 kelam edecek özgüveni olmayan sikik sıpaları rahatsız etmiş durumdur.
iç sesi ''bana neden yazmıyorlar yaaa'' olan şikayettir.

oysa bir bakınca, zirvede iyi kaynaşan yazarların heyecan enjekte etme çabasıdır bu nickaltı yazıları. bir övgü, teşekkür mesajı içerir.
bu bana hep şunu hatırlatır. oku bak hak vericen.

-ay ahmet abi sana küçük açmak istiyorum geldiğin günden beri bi sinerji oldu zaten çok sevdim seni

+daha 4 gün oldu geleli kızım ama saol

-önemli değil abi ben nedense herkesi seviyorum çok saçma ama öyle işte umarım küçük açarım , mavi hissediyorum. biliyosun seni çok sevdik

+saol kızım aç bakalım
herkes kardeştir, birbirine bayılmıştır, yazan kişi o gün yaptığı şeyi unutmamıştır, bir dahaki zirvede ödeşecektir swh, alacağı olsundur, sözlüğün en kral en iyi yazarıdır, onun entrylerini okumadan uyuyamamaktadır, bira sözü olsundur bir dahakine.
Geleneksel gri şehir zirvesi ile tekrar ortaya çıkacak gibi görünüyor. brace yourselves...
(bkz: işte bunlar hep zirvesel seks)
Sözlük de çok bozdu istanbul zirvesi ile tekrar ortaya çıkması beklenmektedir. Gerçi onlar sırf eğlence için gidiyor canım yoksa asla başka bi niyet yok. Hepsi bacı kardeş zaten.
(bkz: winter is coming)

muhabbeti iyidir. yaa evet. selam ederim gözüm. fazla kalamadı ama o bile yetti. alsdhjasd. bu nedir ya.