bugün

almancı olması yüksek ihtimal.
(bkz: hüseyin kâğıt)
tesbih taşımak istemiyordur.
ergendir rap müziğine merak salmıştır. lanet gitsin lisede ilk iki sene ben de böyleydim. kaşım da façalı. şimdi aklıma geliyor allah'ım o günlerim ne fenamış diyorum.
Bir alevli şort giyen erkek değildir.
Göğsü kıllı pilot tipi gözlük takan muhtemel facebookunda telefonla konuşurken çekilmiş fotoğrafları olan adamdır. Iticidir ama o kendini nerelerde görür. Heyt seni be.
Altınsa, gogus killarida gozuken gobekli erkektir.
jim morrison özentisi olabilir.
bilmelidir ki burası amerika değil türkiye.aq kekosu.
Bizim oralarda kıro diye tabir edilen erkektir.
kekodur keko.
saçım şekil önümden çekil.
3 seçenek vardır onun için... ya serseri bir ergendir, ya rapperdır ya da zengin bir şişmandır ama o zaman zincir altın olur. Yazık hepsine tarz bokuna neler çıktı...

(bkz: tasma)
Beğeniyordur, takıyordur kime ne ya? Zincir kolye kimseyi iyi ya da kötü yapmaz.
Tasması vardır, sahiplidir.
Takmak isteyen taksın ki insanların zevk ayrımını dışardan görebileceğimiz etkenler olsun.

mıknatıs olsa çekilmez mk.
Yüzde 99 u piçtir.
denizdeyken karşılaştığım erkek. yanımıza bir çocuk yollamıştı bize yavşamak için. zincirlilerle konuşma evladım diyip dışlamıştık ibineyi.
Bütün zincir kolye takanlar alamancı değildir ama bütün alamancılar zincir kolye takar önermesini akıllara getirir.
Son derece iticidir. Özellikle altın rengi takanlar.
Zincirden zincire değişir. Altın oldu mu iticidir. Kibar bir zincir tarz durabilir.
Döş kıllarıyla Oldukça çekici görünen erkektir.
Cılız bir vücudun varsa takmaman gereken kolye.
Ya arabeskçi yada hiphopçu erkektir.
görsel
Metalci olabilir.