bugün

imam nikahı adı altında her türlü işini görüp, üç kere bilmemne deyip bütün sorumluluktan kurtulmaktan çok daha samimi bir olaydır. bu ülke dindar geçinip 14 yaşında kızları taciz edenleri unutmadı.
Kimse dinini mükemmel şekilde yaşamaz ki bu insanların birbirini yargılamaması gerektiğini ortaya çıkarır.Herkes kendi günahına sevabına baksın.Tanrı katında sevmenin yeri büyüktür.sevişmek de sevmenin getirisidir. yatağımda her türden kadın olsun deyip imam nikahıyla 10 kişiyle evlenen adamdan daha dürüsttür bu aşıklar.
nesimi şöyle diyor:
sofular haram demişler bu aşkın badesine
ben doldurur ben içerim günah benim kime ne.

sen de böyle desen keşke. günah benim desen. sen değil ki diyorsun, babayı alıyorsun.

tam da meşrulaştırma eleştirisini yine bir şeyleri meşrulaştırarak savunmanız ne kadar kozmik.

hacı sen hiç sevişemiyorsun, ondan kötülüyorsun. tecavüzcüyü de tecavüz edemediğimizden kötülüyoruz zaten değil mi fıroyd.

başkasının sırtına basamadan yükselememek gibi öküzlüklerimiz var. örneklendirelim gülüm:

mini etekli kızla alakalı bir şey yazılsa karşılığında; türban takıp kıçı açmaktan iyidir diyorsun
ilişkiye girmiş kız hakkında; bakire kalıp her boku yiyenlerden iyidir diyorsun
sevgili olmak hakkında, numaradan nikah yapıp yiyişmekten iyidir diyorsun.

yavrucum yani sen hiçbir şeyi aslında savunamıyorsun. ötekini kötüleyerek kendine pastadan pay biçiyorsun.

bebeğim numaradan nikahla sevişmeyi meşru kılmaya çalışmak mallıktır, mallığına perde arayan malın mallığıdır. bu eylemini günah olmaktan çıkarmaz. bunu buraya örnek diye yazmak ise ayrı mallıktır. "allah kalplerinizde olanı bilir" diye bi şey duydun mu? e bunlar işte böyle kıyıyolar numaradan nikahı, sevgilisi olana da bok atıyorlar demeyi bırakın. bir kere de bir şeyi tuvaleti aklınıza getirmeden konuşun lan.