bugün

anal ya da oral ilişkiye girmiş kadını tespit etmek neredeyse imkansız olacağı için en azılı bekaretçinin dahi başına gelebilecek olandır. o şüpheyle yaşayan erkek asla mutlu olamaz.
Pişmanlık ve tevbe geçmişi siler elbette. Ancak kader insana nasıl bir tokat vurur günahlarından ötürü orası bilinmez.
saçma sapan bir tespit. hiçbir dayanağı olmayan, seviyesiz, basit ve gereksiz. ancak bu tespiti yapan hayatı boyunca mutlu olabilecektir. zira cehalet en büyük mutluluktur.
ömür olsa neyse, bir de öbür tarafı var bu işin.
zaniler için büyük bir azap bekler öbür tarafta.
Allah'ım sen bizi cehennemin ateşlerinden koru.
islami bakış açısından bakıldığında tövbe kapısının her zaman açık olduğu kadındır.
o kapıdan girdiğinde ebedi mutluluğa bile kavuşması mümkün kadındır.
islamiyeti seçici yobazlığa yedirmemek gerekir.
zina yapan erkekten bir farkı olmayan kişidir, büyük günahlardan birini işlemiştir.
(bkz: tovbe)

amina bile koyar. yalniz cocuk yapmak nasildir bunu bilmiyorum, yani iyi midir kotu mudur cocuk acisindan. bu ara bunu arastiriyorDum.
Ölüm gelmeden tövbe kapısı her zaman açık tövbe edin belki affolunursunuz(affolunuruz).
öncelikle bayan değil kadın olarak düzeltiyoruz.

herhalde kadın zinayı kendi kendine yapmıyor değil mi sevgili müminler? böyle bir sapkın ruh olabilir mi? Hayır cidden merak ediyorum acaba oturup zina yapan kadın ne olabilir ne olamaz diye mi düşünüyorsunuz? her şeyden önemlisi size ne? istediğiyle sevişir istediğiyle mutlu olur kadın. sizin, kadının etek boyundan uzun olmayan penisinizin etrafında dönen bir dünyada yaşamıyoruz.

hepinizin kulağına küpe olsun zina yapan kadınların evliliklerinin mutlu bitmeme sebebi zina yapmış olması değil sizin erken boşalıyor olmanız. bu bilgi size yeter de artar. öpüyorum...i
Kadınında erkeğinde zinası şeriat ta aynı cezaya çarptırılır.
Lakin işin birde inkâr edilemez fıtrat boyutu vardır.
Burdaki bayan arkadaşlara soruyorum, abinize ve erkek kardeşinize yani baba evinize böyle bir gelin gelse ne yaparsınız?
Birde sizin kocanızda sizden önce zina yapmış bir erkek olmuş olsun.
Harbiden, hangisinden önce kurtulmak isterdiniz? Başlıkta örneği verilmiş bir kadının baba evinize gelin gelmiş olmasından mi, yoksa sizin le evlenmeden önce zina yapmış olan kocadan mi?
kaynak götüm.
bir siz mutlusunuz, bir siz ahlaklısınız, hasta kafalar. yüzmilyonlarca insan keşke müslüman olsam da mutlu olsam diye tutturuyor.
Zina günahının kadını erkeği yok ikisi içinde günah, yapmayın yaptırmayın.
Erkek yapmıyor tabi ki Mutlu olmaz manyak mısın?
Açacağın başlığı silkeyim bu tek kadın için geçerli olan bir durum değil.
Müslüman her insan için geçerli.
erkek için de kadın için de doğru olan önermedir.
mutsuzluğunun farkında bile olmayabilirsin.
ruhun bu mutsuzluğu yaşayacak ve bunun bedeli de çekecektir.
ruh ile bilinç pek çok defa birbirine karıştırılır ve yanlış kullanımlara sebebiyet verir.
bilinçli olarak mutlu olabilirsin ama ruhunda derin bir yara açmışsındır ki farkında değilsindir.
Bayan değil kadın diyeceksin bi defa hayvan herif.
Yorum yapamıyorum bu konuda.bayan kelimesine kılım o yüzden yazdım.
zina yapan *kimse* ömrü boyunca mutlu olamaz. niye kadınları kutuplaştırıyorsunuz nalet insanlar sizi