bugün

Nur 3.ayette geçer.
Kuranda vardır yani.
Allahın ayetine hükmü yok diyenler var allah affetsin.
zinadine zidane ile evlenebilir mi?
" zani ile zaniye " demek istenilendir. kerhanedekilerin binlerce kocası olur o zaman. sıçıp batırdın bak !
Davul bile dengi dengine. Adil olan budur. iki taraf eşit olmalı. kişi karşısındakinin anlattığı geçmişini hatırlayıp "en azından sonuyum" diyerek teselli bulmak zorunda değil.
Hakikattir. Davul bile dengi denginedir. Her haltı yiyip de ben temiz Kız/erkek istiyorum demek yüzsüzlüğün daniskasıdır. Yediği nanelerin haddi hesabı olmadığı halde temiz biriyle evlenmeyi düşleyip bunun için atmadığı takla kalmayanlar var. Öyle ki işi daha da iğrençliğe vurup saf ve ergen kızlara yapamayacakları vaatlerde bulunuyorlar. Saflar da inanıp düşüyor peşlerine gariplerim. Ben dinledikçe tiksiniyorum, elalem yapmaktan utanmıyor. Öyle olanlara buradan bir çift lafım var. Siz bu dünyada hakikatlere uygun yaşadınız mı ki Allah sizi öyle mükafatlandırsın?
Nur suresi 3.ayet.
Kuran okumayanların bilmediği allah’ın emri.

Ama kuran’a inanıyorlar güya.
aynı zamanda; zina eden zinedin zidanla eğlenebilir de.
Sanane kimin kiminle evleneceğinden dedirten tuhaf şey.
davul Dengi Dengine Çalar.
HAKKINI helal ettikten sonra bunun bir önemi kalmaz.
aq sanki çok farklı örnekleri var da , bu marjinal. ülke yangın yeri bizimki uçkur peşinde.
Günümüzde çok da dert değil..çünkü zina etmeyen kalmadı zaten..
Bakire kadını bakir erkek hak edermiş. Kafalara bak. Akıl sahibi olmadan fikir sahibi olmak böyle bir şey. Bu cümleden anladığınız buysa din değiştirin birader siz. Çünkü o cümlenin altında yatan anlam daha farklı. Biraz araştırın öyle yazın. Sene olmuş 3000 hala interneti sadece tiktok için kullanan tiplerle aynı ortamda yazıyoruz.
ama yine de annenle evlenmen çok yanlış bence.
istediğinizi yapın sorun yok, yazılı net bilgi. ölmeden 10 saniye önce içten bir tövbe edin hooop cennet.
Zina eden erkek ancak zinakâr veya müşrik bir kadınla evlenir, zina eden kadınla da ancak zinakâr veya müşrik bir erkek evlenir. Bu müminlere haram kılınmıştır.

Nur suresi 3.ayet.
siz hiç düsünmeyin, zaten tencere kapak oluyor o işler....
Allah'ın emridir.

Uymak zorundasınız patlak kadın muhabbeti yapan abazanlar.

(bkz: nur 3)
Erkekle kadın cinselligi aynı değil. Erkek hamile kalmaz aldatsa bile oysa karı namussuzluk yaparsa soyu bozar cinayete sebep olur.
teşekkürler izin verdiğin için...
Bahsi geçen ayet hakkında ne gelenek arasında ne sadece kuran diyenler arasında hiçbir ittifak yok.

Bir kısım nesh edildi diyor, bir kısım ayette sürekli zina eden zinakarı kastettiğini tövbe sonrasını kastetmediğini söylüyor, bir kısım ise ayetin hüküm bile vermediğini sadece allah bunu böyle nasip eder şeklinde bir bağlamda olduğunu söylüyor.

Doğrusunu allah bilir. Benim anladığım ikinci yoruma yakın olmakla birlikte ayette en uygun olanının sanki hiç ilişkiye girmemişle girmemiş olanın zina edenle etmiş olanın evlenmesinin olduğu yönünde bir kanaat olduğu göz ardı edilemez. Evet.